DETAILY CASTINGU ODHALENY: Vítěz Robinsonova ostrova na Filipíny málem neodjel! Co se stalo?

Robinsonův ostrov - Martin
Zdroj: TV Nova
Robinsonův ostrov - Martin

Martin Složil, který se stal vítězem druhé řady Robinsonova ostrova nyní prozradil, že na Filipíny málem neodjel. Jak je to možné?

Přehrát poslední díl

Druhá řada reality show Robinsonův ostrov zná již dva týdny svého vítěze, kterým se stal třicetiletý Martin Složil. Ten se ale na Filipíny málem nepodíval. Byl totiž vybrán až v samotném závěrů castingů. Až jako poslední ze soutěžících. Ale to nebylo vše.


Ve chvíli, kdy jsem měl podepsat smlouvu, tak jsem ji nepodepsal. Odjel jsem na dva dny pryč a přemýšlel jsem o tom, proč tam vlastně chci jet. Ten nápad totiž pocházel hlavně od mé mámy, která si moc přála, abych se přihlásil. Po této době jsem si ale uvědomil, že tam chci jet, takže jsem tu smlouvu podepsal,“ prozradil Martin.

Robinsonův ostrov - 34. díl - 6
Zdroj: TV Nova Robinsonův ostrov - 34. díl

Ten měl ale z této situace spoustu smíšených pocitů a nevěděl, co od toho očekávat. „Ve chvíli, kdy mi zavolali, že odjíždím, tak jsem pořád nevěděl, co od toho mám čekat. Do té chvíle, než jsem přijel na Filipíny, se to ve mně hrozně mísilo a až teprve v okamžiku, kdy začala hra, jsem zjistil, že je to skvělé a jsem moc šťastný za tu příležitost tam být. V tu chvíli jsem si to opravdu začal užívat a vydal jsem se tou svou cestou až vlastně do samotného finále,“ dodal vítěz druhé řady Robinsonova ostrova, který se již moc těší na dovolenou se svou rodinou.

Robinsonův ostrov - 34. díl - 5
Zdroj: TV Nova Robinsonův ostrov - 34. díl

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

don