PŘÁTELÉ? ANI NÁHODOU! Robinsoni prozradili, že vztahy mezi nimi nejsou ani po návratu z ostrova úplně růžové

Aktualizováno 31.5. 2018 15:20
Zdroj: TV Nova

Na Robinsonově ostrově to byli soupeři a každý hrál svou vlastní hru. Dalo by se tedy předpokládat, že po návratu se vztahy mezi Robinsony urovnají. Opak je ale pravdou, někteří zřejmě na staré křivdy nezapomínají...

Přehrát poslední díl

Druhá řada reality show Robinsonův ostrov je u konce! Vítězem se stal Matin Složil. O jeho výhře neměli do poslední chvíle tušení ani jeho nejbližší, protože to nikomu nesměl říct. „Ze začátku jsem z toho byl smutný, ale pak mě to začalo bavit,“přiznal. Jeho maminka tak mohla být napjatá stejně jako zbytek národa.

Promítání finálové epizody proběhlo v Praze na Náplavce spolu s Robinsony. Jaká byla atmosféra? „Za mě to bylo neskutečbné, ti lidi dokáží neskutečným způsobem nabíjet. Byla jsem šťastná, že tam jsem, i když jsem věděla, jak to skončí,“ řekla Terry se stopou hořkosti v hlase. Akci si užili i ostatní Robinsoni.

Robinsonův ostrov - 34. díl - 9
Zdroj: TV Nova Robinsonův ostrov - 34. díl

Moderátory sampozřejmě zajímalo, co Robinsonům na ostrově chybělo nejvíce a co naopak nejméně. Trojice se shodla na tom, že jim na ostrově rozhdoně nechyběly moderní technologie. Bez mobilního telefonu to prý bylo úžasné a měl by si to na nějaký čas vyzkoušet každý! Co jim naopak chybělo nejvíce? A jaké jsou mezi nimi vztahy po návratu z ostrova? Ne všichni se spolu baví... Podívejte se na celý rozhovor!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

 

 

TV Nova