Po vytoužené aukci následovala nečekaná kmenová rada! Kdo musel ostrov náhle opustit?

Publikováno 14. 5. 2018
Robinsonův ostrov - 29. díl - 12
Zdroj: TV Nova
Robinsonův ostrov - 29. díl

Robinsony čekala aukce, na které se mohli dobře posilnit a získat zajímavou výhodu do další hry. Po aukci přišla nečekaná kmenová rada, která přinesla překvapivý zvrat.

Přehrát poslední díl

Ve 29. díle reality show Robinsonův ostrov čekala na soutěžící vytoužená aukce, kde si za obdržené peníze mohli koupit jídlo, pití nebo i nějakou výhodu do další hry. Pro členy Tawi-Tawi byly připravené opravdu skvělé dobroty - pizza, guláš, pivo, ledová káva a další.

Robinsonův ostrov - 29. díl - 13
Zdroj: TV Nova Robinsonův ostrov - 29. díl

Kromě těchto láhůdek mohli soutěžící získat předmět, který byl důležitý pro toho, kdo se chce dostat až do finále. Mirek a Katka vložili do aukce všechny své úspory, a tak musel o majiteli předmětu rozhodnout los. Oba si totiž vytáhli kámen a ten, který získal kámen bílé barvy, vyhrál. Štěstí se usmálo na Katku, která výhodu do další hry získala.

Robinsonův ostrov - 29. díl - 6
Zdroj: TV Nova Robinsonův ostrov - 29. díl

Mirek ale nemusel být smutný, protože ušetřené peníze využil ke koupi utajené věci, kterou se nakonec stala individuální imunita. Mirkovi se opravdu hodila, protože Ondřej Novotný oznámil, že za pár minut bude kmenová rada, na které došlo k velkému zvratu. Mirek totiž předal svou skrytou imunitu Zině, pro kterou ostatní hráčky hlasovaly, a kvůli tomu musela ostrov opustit Katka.

110

GALERIE: Robinsonův ostrov - 29. díl

Zdroj: TV Nova

Robinsonův ostrov - 29. díl - 11

Hodnocení:

 

Premiérové díly reality show Robinsonův ostrov můžete sledovat každé pondělí a středu večer na TV Nova.


NEPŘEHLÉDNĚTE:

don