VIDEO: Rozdíly mezi první a druhou řadou Robinsona? Míla s Ondrou prozradili, kdo to měl horší!

Aktualizováno 26.4. 2018 14:50
Zdroj: TV Nova

Ondra a Míla z Robinsonova ostrova společně porovnali obě série. Kdo z nich má na působení v soutěži nejhorší vzpomínku?

Přehrát poslední díl

Ondra opustil druhou řadu reality show Robinsonův ostrov ve 24. epizodě a nyní se společně s Mílou, kterého mohli diváci vidět v první sérii této soutěže, rozpovídali o nejhorším zážitku na ostrově. „Pro mě bylo nejhorší vyřazení z hlavní hry na Ostrov vyloučení. S tím jsem vůbec nepočítal. To mě dost sejmulo. Hodně těžké ale byly i ty deště. To jsme se dva dny v kuse klepali schovaní pod přístřeškem. Je nepopsatelné, jak to tělo doslova odumírá,“ svěřil se Míla s tím, že měli celé ruce úplně bílé a byli vyřízení.

Robinsonův ostrov: 16. díl - 2
Zdroj: TV Nova

Překvapený z vyloučení byl ale také Ondra. „Já jsem byl na té vlně, kdy jsem si říkal, že můžu být ještě v klidu, protože je tam ještě dost těch, kteří půjdou přede mnou,“ dodal čerstvě vyloučený Robinson, kterého jeho odchod z hlavní hry mrzel hlavně kvůli některým vazbám s ostatními soutěžícími. Sám Míla se v tomto rozhovoru zeptal Ondry, jestli byl někdo, kdo ho ve hře zradil. Co mu čerstvě vyřazený Robinson odpověděl? Na to se podívejte ve videu!

Robinsonův ostrov - 24. díl - 4
Zdroj: TV Nova Robinsonův ostrov - 24. díl

Premiérové díly reality show Robinsonův ostrov můžete sledovat každé pondělí a středu večer na TV Nova.


NEPŘEHLÉDNĚTE:

don