VIDEO: Nikol z Robinsona se svěřila s hrůznými zážitky ze vztahu. Podváděním to jen začalo!

Zdroj: TV Nova

Fitness trenérka Nikol má za sebou dost nepříjemný rozchod, se kterým se svěřila jednomu muži ze svého kmene. Tomu je krásná blondýnka moc sympatická a rozumí si s ní. Bude z toho láska?

Přehrát poslední díl

Fitness trenérku Nikol vnímají v jejím kmeni všichni jako blonďatou barbínu, s čímž Petr rozhodně nesouhlasí. Ten se s Nikol velmi sblížil, a dokonce z ní vytáhl věci, se kterými se jen tak někomu nesvěřuje. Nejvíce ho zajímalo, jak to má vlastně tato krásná dívka s muži. „Já teď nemám docela čerstvě nikoho. Týden před odjezdem jsem se odstěhovala od bývalého,“ prozradila Nikol, která sympatickému Petrovi svěřila i důvody jejich rozchodu.

Robinsonův ostrov - 12. díl - 13
Zdroj: TV Nova Robinsonův ostrov - 12. díl

„Poslední kapka bylo asi to, že mě vybrali do této soutěže, protože se sem taky hlásil, ale nevybrali ho. Jeho ego to neuneslo, a tak mi řekl, ať si sbalím věci. Pak se mi sice omluvil, že to tak nemyslel, ale dělal mi dál naschvály. Vygradovalo to pak v to, že mě podvedl, což ale dělal pořád. Taky mě zmlátil a rozbil mi telefon,“ pokračovala Nikol, která se na Robinsonově ostrově rozhodla, že svému bývalému příteli už rozhodně neodpustí a nevrátí se k němu.

Robinsonův ostrov - Soutěžící Nikol - 3
Zdroj: TV Nova Robinsonův ostrov - Soutěžící Nikol

Naopak k Petrovi cítí velkou náklonnost, která je rozhodně oboustranná. „S Nikčou máme blízký vztah. Rozumím jí, nemá to v životě lehké. Z toho může být samozřejmě láska. Není to nic plánovaného,“ dodal k celé záležitosti Petr. Více ve videu!

 

Dvanáctý díl reality show Robinsonův ostrov můžete sledovat již dnes, ve středu 14. 3. od 21:35 na TV Nova.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

don