VIDEO: Nikol z Robinsonova ostrova si nechala udělat nová prsa! Prozradila, jaký to je pocit!

Křehká blondýnka Niko ze druhé řady reality show Robinsonův ostrov se uchýlila k ráznému kroku. Po letech nespokojenosti se svým poprsím podstoupila plastickou operaci! Jak to prožívala?

Přehrát poslední díl

Pětadvacetiletá Nikol Gremplewská z druhé řady drsné reality show Robinsonův ostrov podstoupila lékařský zákrok. Nikoliv však kvůli svému zdraví, nýbrž vzhledu. Delší dobu byla totiž značně nespokojená s velikostí svých prsou, a právě proto se rozhodla pro jejich zvětšení.

Robinsonův ostrov - Soutěžící Nikol
Zdroj: TV Nova Robinsonův ostrov - Soutěžící Nikol

Augmentace, neboli zvětšení prsou, je u žen jedním z nejčastějších a nejoblíbenějších chirurgických zákroků. Jak se na svůj nový hrudník těšila sama Nikol? „Těším se docela hodně, akorát jsem trochu hladová, takže to není moc vidět,“ prozradila krátce před svým nástupem na lékařský sál.

Nikol - plastická operace
Zdroj: TV Nova

 

O plastické operaci pozitivně naladěná blondýnka uvažovala již delší dobu. Kdy se smířila s faktem, že svých vysněných prsou bez odborného zásahu nedosáhne? „Uvědomila jsem si to potom, co jsem věděla, že už to nepůjde, že už to prostě neporoste,“ smála se. „Operace prostě byla jediný způsob,“ dodala nakonec.

Robinsonův ostrov - Soutěžící Nikol
Zdroj: TV Nova Robinsonův ostrov - Soutěžící Nikol

Jak na rozhodnutí Nikol reagovalo její okolí a co je pro usměvavou blondýnku ideálem ženské krásy? To se dozvíte ve videu!
 

Reality show Robinsonův ostrov sledujte každé pondělí a středu večer na Nově!

NEPŘEHLÉDNĚTE:

PJ