Nikol z nového Robinsona: Zvládne rozdělat oheň, i když z kurzu přežití stihla jen teoretickou část? VIDEO

Aktualizováno 5.2. 2018 16:33
Zdroj: TV Nova

Pětadvacetiletá Nikol se do nové řady reality show Robinsonův ostrov přihlásila hned z několika důvodů. Jedním z nich bylo, že chtěla svému expříteli nakopat zadek! Co myslíte, povede se jí to?

Přehrát poslední díl

Již dnes večer ve 21:20 odstartuje na Nově premiérová řada reality show Robinsonův ostrov s devatenácti novými soutěžícími, kteří jsou odhodlaní udělat vše pro výhru 2 500 000 Kč a titul Robinson 2018.

 

Mezi soutěžícími v Robinsonově ostrově uvidí diváci také pětadvacetiletou Nikol Gremplewskou z Karviné. Na první pohled vzbuzuje dojem křehké barbíny. Proti tomu chce na ostrově bojovat. „Ukážu všem, že na to mám! A chci nakopat zadek mému bývalému příteli, který se do Robinsonova ostrova taky přihlásil, neúspěšně.“

Těžký rozchod Nikol nastartoval a v soutěži plánuje zůstat co nejdéle, dokonce prošla expresním kurzem přežití, ale stihla pouze teoretickou část. „Chci změnit svůj osud.” Největší slabinou fitness trenérky, která také ráda píše knihy, je strach z pavouků. „Když vidím pavouka, dostanu skoro infarkt, většinou se jim snažím vyhnout.“

15

Nikol z Robinsonova ostrova si vyřizuje účty s expřítelem

Zdroj: TV Nova

Robinsonův ostrov - Soutěžící Nikol - 3

Hodnocení:

Pomůže Nikol účast v náročné show zapomenout na ex-přítele, nebo jí velké odhodlání podlomí kolena hned na začátku hry?

Premiérové díly reality show Robinsonův ostrov můžete sledovat každé pondělí a středu večer na TV Nova. První díl už dnes ve 21:20 na Nově!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

 

TV Nova