URAŽENÉ DĚŤÁTKO? Robinsoni to dali Báře pořádně sežrat. Její obhajování je ještě více rozčílilo!

Zdroj: TV Nova

Bára je již od začátku soutěže trnem v oku většině hráčů v kmeni Manobo. Není proto divu, že mezi nimi vznikají časté hádky. Co jim modelka provedla tentokrát?

Přehrát poslední díl

Šestadvacetiletá modelka Bára z Prahy je už delší dobu terčem kritiky ostatních členů kmene Manobo, především tedy pánské části. A v dnešní epizodě Robinsonova ostrova to bude zase vřít!

Bára totiž řekla, že celému kmeni několikrát výrazně pomohla vyhrát soutěž. S tím ostatní razantně nesouhlasili a dali to Báře patřičně najevo. „Pozor! Hele, Báro, uber. Tohle už je jájíčkování. Vyhráli jsme to vždycky jako celý tým. Tohle nedokážu překousnout,“ naštval se Dominik.

Robinsonův ostrov - Soutěžící Bára
Zdroj: TV Nova Robinsonův ostrov - Soutěžící Bára

„Tak mě za to zabij. Klidně mě zlynčuj,“ reagovala Bára a později dodala: „Nepřizpůsobuji se až tak skupině a dneska je to vyvrcholení všeho. Probrali jsme to narovinu.“ Na začátku reality show spoluhráčům modelka vzkázala: „Všichni mě budou podceňovat, ale já si pro vítězství dojdu přímo z přehlídkového mola.“.

Robinsonův ostrov - Soutěžící Bára
Zdroj: TV Nova Robinsonův ostrov - Soutěžící Bára

Podaří se Báře překonat spory s kmenem a udržet si místo na ostrově? Sledujte Robinsonův ostrov dnes večer, tedy 12. 3. ve 21:20 na Nově!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

TV Nova