MILIONÁŘ S PODIVNÝMI ZÁLIBAMI: První český Robinson Marek Orlík zveřejnil zarážející fotku. Je z něj princezna!

Robinson Marek
Zdroj: Instagram

Říká se, že každý boháč má prapodivnou zálibu. To potvrdil i Marek Orlík z Robinsonova ostrova. Jeho poslední zveřejněná fotka mluví sama za sebe. Myslí si o sobě, že je princezna. Existuje pro to rozumné vysvětlení? Samozřejmě že ano. Odpověď naleznete uvnitř.

Tvrdilo se, že třiadvacetiletý student Marek z Ostravy má i po roce v hlavě všechno srovnané a pohádková výhra ho nijak neovlivnila. Účastnil se natáčení druhé řady show reality show Robinsonův ostrov, a nynií je už zpátky v Praze. Jak prožíval návrat do Tichomoří? A jaká byla jeho role v druhé sérii? To můžete zjisti TADY! Nyní se však mohou čtenáři přesvědčit, že Marek má v hlavně možná dost velký nepořádek!

Robinson Marek - 2
Zdroj: Nova.cz

Na svém instagramovém profilu, kde pravidelně přidává fotky ze zákulisí natáčení druhé série Robinsonova ostrova, zveřejnil fotku jiného kalibru. Sedí na zemi se stříbrnou princeznovskou korunkou na hlavě, malou kabelkou v ruce a s další princeznou na klíně. Zarážející, že? Ani moc ne.
Robinson Marek - 1
Zdroj: Nova.cz

Malá holčička, která je s ním na fotografii, je ve skutečnosti jeho sestřenice. A první český Robinson to trefně popsal slovy: „Když neteř řekne, že budeš princezna, tak prostě budeš princezna,“ a tak se z něj stala výstavní holčička. Jak mohl celý jejich den vypadat? Na to se s velkou porcí nadsázky můžete podívat ZDE!
Robinson Marek
Zdroj: Instagram

Marek na ostrovech natáčel vlastní pořad, který můžete sledovat na portálu Nova Plus. Vítěz první řady, který se může pyšnit titulem „první český Robinson“, se rozhodl pořádně prozkoumat Filipíny. Přeci jen během první řady stihl z Filipín vidět jen dva pusté ostrovy. A ve svých krátkých videích nechává diváky nahlédnout pod pokličku Robinsonova kotlíku.

NEPŘEHLÉDNĚTE:


TV Nova