PŘIZNÁNÍ Robinsonky Martiny: Proč vyměnila imunitu za jídlo? Tato volba se jí hodně vymstila!

Publikováno 19. 4. 2018
Zdroj: TV Nova

Martina se při souboji o imunitu rozhodla, že ze soutěže odstoupí a místo toho se raději pořádně nají. Tuto volbu jí ale někteří soutěžící dost vyčítali...

Přehrát poslední díl

Ve 22. epizodě reality show Robinsonův ostrov čekal na soutěžící třetí souboj o individuální imunitu, při kterém je chtěl moderátor Ondřej Novotný zlákat nejrůznějšími dobrotami, kvůli kterým ale museli hráči tento souboj vzdát. Vidina plného břicha zlákala Martinu, Katku i Petra, kteří se místo imunity raději najedli.

Robinsonův ostrov - 22. díl - 15
Zdroj: TV Nova Robinsonův ostrov - 22. díl

Martina si ale poté od některých soutěžích vyslechla dost nepříjemné věci. „Já bych chtěla podotknout, aby všichni Robinsoni slyšeli, že tu možnost měl každý. Vydržela jsem tam 45 minut, což si myslím, že je super a hlavně jsem si už na začátku stoupla fakt špatně,“ brání se sympatická servírka.

Robinsonův ostrov - 22. díl - 8
Zdroj: TV Nova Robinsonův ostrov - 22. díl

Ta si nejvíce narážek vyslechla hlavně od Báry, která tento souboj o imunitu vyhrála. „Určitě mi to dávala sežrat Bára a dost často. Já chápu, že ona by to nikdy neudělala. Já jsem to tak ale prostě cítila a udělat jsem to chtěla,“ dodala Martina. Co dalšího prozradila? Na to se podívejte ve videu!

 

Premiérové díly reality show Robinsonův ostrov můžete sledovat každé pondělí a středu večer na TV Nova.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

 

don