Servírka Martina z Robinsonova ostrova: Nejvíce se bojím chvíle, kdy budu muset jít na velkou!

Aktualizováno 30.1. 2018 12:51
Zdroj: TV Nova

Jednou z účastnic nové řady reality show Robinsonův ostrov je servírka Martina, která se na soutěž připravovala mimo jiné hladověním. Největší strach má na ostrově z činnosti, která je pro mnoho lidí zcela přirozená...

Přehrát poslední díl

Šestadvacetiletá Martina z Prahy se na Robinsonově ostrově nejvíce bojí hladu a momentu, kdy půjde na velkou. „Tuhle reality show sleduju od svých deseti. Chci zažít dobrodružství a zjistit, jestli dokážu vyjít s cizím lidmi a zvládnout fyzickou zátěž.“

 

Na účast v show se připravovala různými způsoby. „Nejdříve jsem zvolila taktiku hladovění, pak jsem ale usoudila, že to pro mě není dobré, a pořádně jsem se napapala. Cvičit jsem chodila běžně, tak jak jsem zvyklá.“ Martina by si ráda splnila sen a výhru použila na otevření vlastního baru. „Třeba vymyslím na ostrově nějaký nový koktejl.“

 

Podaří se servírce z baru přežít hladovění na ostrově, nebo jí soutěžící namíchají koktejl intrik a zákeřností, kterému podlehne?

Robinsonův ostrov - Soutěžící Martina
Zdroj: TV Nova Robinsonův ostrov - Soutěžící Martina

Jméno: Martina Fialková

 

Věk: 26

 

Zaměstnání: servírka

 

Bydliště: Praha

 

Rodinný stav: zadaná

 

Koníčky: hudba, wakeboard, party

 

Tři slova, která mě vystihují: bláznivá, náladová, naivní

 

Proč jsem se přihlásila do Robinsonova ostrova: Tuto reality show sleduji asi od deseti let, a když jsem zjistila, že taková příležitost je i u nás, neváhala jsem ani minutu. Jsem tu kvůli dobrodružství, zajímá mě, jestli zvládnu vyjít s cizími lidmi a vyrovnat se s fyzickou zátěží.

 

Tři věci, které bych si vzala na ostrov: Můj přítel, pes a zubní kartáček.

 

Čeho se nejvíce bojím: Nebojím se ničeho, ani zvířat. Upřímně se asi nejvíc bojím toho, až půjdu na velkou.

 

Proč si myslím, že budu poslední Robinson na ostrově: Jsem dobrodruh a dřímá ve mně takový malý Robinson. Od malička jsem jezdila na tábory a na chatu, kde netekla voda, takže to prostě zvládnu.

 

Proč mi k vítězství pomůže práce servírky: K nám do práce chodí spousta rozličných lidí, se kterými často není úplně jednoduché vyjít. A třeba tu vymyslím i nějaký nový koktejl.

 

Čím budu prospěšná svému kmeni: Svému kmeni budu prospěšná svou pozitivní náladou. Myslím, že ani po fyzické stránce na tom nejsem vůbec špatně, k problémům se stavím kreativně.

 

Co mi bude na ostrově nejvíce chybět: Přítel. Jsme zvyklí být spolu každý den a být bez něj je divné.

 

Jak jsem se na Robinsonův ostrov připravovala: Nejdřív jsem na zkoušku zvolila taktiku hladovění, pak jsem ale usoudila, že to není dobré, tak jsem se pořádně napapala. Cvičit jsem chodila běžně, tak jak jsem zvyklá.

Robinsonův ostrov - Soutěžící Martina
Zdroj: TV Nova Robinsonův ostrov - Soutěžící Martina

Co bych udělala s výhrou: Z výhry bych určitě nejdříve poplatila dluhy. Nechala bych se s přítelem pořádně potetovat. Rodičům i sestře s rodinou bych dala peníze na nějakou hezkou dovolenou. S přítelem bych si dozařídila byt a také bychom někam vyrazili.

 

Na ostrov si beru tento talisman: Beru si s sebou zápisníček, do kterého bych si chtěla zapisovat zkušenosti a věci, které třeba nebudu moct říct nahlas.

 

Tetování: Na levé ruce mám vytetované křídlo, to jsme si nechali udělat s přítelem stejné. Pravou paži mám pokrytou takovým mišmašem: mám ráda námořnictví, takže tam mám piráty, starou mapu a tak.

 

Vzkaz rodině a blízkým: Ať se o mě nebojí, že do toho dám maximum a pokusím se tu udržet zuby nehty co nejdéle. Rozhodně ale nebudu dělat nic, co by mi bylo nepříjemné, třeba lhát. A že je mám všechny moc ráda.

 

Premiérové díly reality show Robinsonův ostrov můžete sledovat od 5. února každé pondělí a středu večer na TV Nova.


NEPŘEHLÉDNĚTE:

 

TV Nova