NEBYLO V TV: Martina porušila přítelův zákaz! Co všechno se jí kvůli tomu mohlo stát?

Na Robinsony číhá nebezpečí snad všude na ostrově. Dokonce i mačeta se v nezkušených rukou může proměnit v nástroj hromadného ničení. O tom ví své také Martina a Bizon...

Přehrát poslední díl

Všichni soutěžící se přišli na ostrov porvat o dva a půl milionu korun. Rozhodně by tedy nikoho z nich nepotěšilo, kdyby je ze hry vyřadilo hloupé zranění z nepozornosti. Robinsoni se proto musejí mít na pozoru i při běžných činnostech na ostrově, jako je třeba vaření.

Robinsonův ostrov - Soutěžící Martina
Zdroj: TV Nova Robinsonův ostrov - Soutěžící Martina

O tom ví své i Martina, které dal přítel jasnou radu: „Hlavně si neber tu mačetu do ruky a nic nesekej!“ Kapitánka kmene Kalinga svého milého ale neposlechla a při krájení brambor neskrývala svoji nejistotu a raději vařila pod přísným dohledem Bizona. Paradoxně právě Bizon nejčastěji trpí drobnými zraněními. „Jediný se vždycky pořeže, při všem,“ oplácí mu jeho péči Martina.

Robinsonův ostrov - bonusové video
Zdroj: TV Nova

Je pravdou, že Bizon je zkušený farmář a v kmeni Kalinga se stará snad o vše, co je v jeho silách. Na druhou stranu právě kvůli časté manipulaci s mačetou, ať už při porcování slepice nebo kmenové výzvě, odejde z ostrova hned s několika jizvami, které mu budou vzpomínkou na účast v soutěži. Více ve videu!

 

Premiérové díly reality show Robinsonův ostrov můžete sledovat každé pondělí a středu večer na TV Nova.


NEPŘEHLÉDNĚTE:

chm