AAÚÚÚ! Martin z Robinsona miluje hru na kytaru! Chybělo však málo a brnkal by už jen na nervy

Aktualizováno 12.4. 2018 14:13
Martin Složil
Zdroj: TV Nova
Martin Složil

Martin Složil, kterého můžou diváci znát především z reality show Robinsonův ostrov, překvapil také svým hudebním nadáním. Mimo to, že zpívá, také bezvadně hraje na kytaru. Málem to však byla minulost.

Přehrát poslední díl

Účastník Robinsonova ostrova Martin Složil si na Filipínách zažil opravdu nepříjemné chvíle. Před důležitou disciplínou si mačetou vážně poranil prst a musel několik hodin čekat na ošetření. „Mám na svůj pobyt na ostrově vzpomínku na celý život, a to jizvu na prstu, která mi zůstala po otvírání kokosu. Několikrát jsem do něj udeřil, abych ho otevřel, ale čepel bohužel sjela na prst, který se celý ihned rozšklebil,“ popsal děsivý okamžik, při kterém málem přišel o celý prst.

Robinsonův ostrov - 19. díl - 10
Zdroj: TV Nova Robinsonův ostrov - 19. díl

„Bylo obrovské štěstí, že ta rána nebyla větší, to bych si na kytaru už asi nezahrál,“ řekl Martin, kterého můžeme aktuálně kromě reality show Robinsonův ostrov vídat v hudebním pořadu NovaPlus.cz Coca-Cola Souboj coverů, kde právě jeden ze svých skrytých talentů odhalil. „Na zpěvu se mám ještě co učit, ale baví mě to,“ přiznal mladík, kterého si účastníci i diváci zamilovali pro jeho věčný pozitivismus a dobrou náladu.

Robinsonův ostrov - Soutěžící Martin - 7
Zdroj: TV Nova Robinsonův ostrov - Soutěžící Martin

I tak vážnou situaci jako bylo hluboké zranění prstu totiž zvládl s úsměvem. „Na ošetření jsem čekal docela dlouho. Hned potom mě navíc čekal těžký úkol, který jsem musel i přes bolest zvládnout. Ale o tom to je, překonávat své hranice,“ uzavřel s nadhledem Martin, který se utkal v pěveckém duelu s o něco zkušenější interpretkou. Jak to dopadlo? Na to se podívejte v novém díle Coca-Cola Souboje coverů, který najdete ZDE!

Souboj coverů - 3. díl - 3
Zdroj: TV Nova

Premiérové díly reality show Robinsonův ostrov můžete sledovat každé pondělí a středu večer na TV Nova.


NEPŘEHLÉDNĚTE:

TV Nova