ROBINSON MAREK 3. DÍL: Nebezpečná doprava na Filipínách! Co se během natáčení přihodilo?

Publikováno 13. 7. 2017
Zdroj: TV Nova

Vítěz první řady reality show Robinsonův ostrov Marek Orlík natočil další díl pořadu Robinson Marek. Kdyby tušil, co ho čeká, zřejmě by se do projektu nepouštěl! Co se během natáčení přihodilo?

Vítěz první řady, který se může pyšnit titulem „první český Robinson“, se rozhodl pořádně prozkoumat Filipíny. Přeci jen během první řady stihl z Filipín vidět jen dva pusté ostrovy. Tedy až na krátkou návštěvu u typické filipínské rodiny, kterou vyhrál při soutěži o odměnu.


Tentokrát se podíval pořádně na zoubek filipínské dopravě. Způsobů, jak se dá cestoval po Filipínách, je opravdu hodně. Nejběžnější jsou samozřejmě tuk-tuky, kterých se zde nachází zhruba milion. Sám Marek si vyzkoušel řízení motorkového tuk-tuku.

 

17

GALERIE: První díl nového pořadu Robinson Marek

Zdroj: TV Nova

Robinson Marek – 1. díl - 1

Hodnocení:

 

Ale jak se ukázalo, moc nadaný k řízení netradičních vozítek Marek není. Hned po chvíli se mu totiž podařilo tuk-tuk povalit na zem. Ujel tak pouze směšných 15 metrů. Zjistil, že pro něj bude rozhodně bezpečnější tuk-tuk s jízdním kolem. Marek samozřejmě vyzkoušel hned několik dalších druhů dopravy. A jedním z nich bylo i živé zvíře. Na jakém zvířeti se Marek pokoušel dopravovat na Filipínách zjistíte ve videu!

 

 

 

Nova.cz