ZNOVU NA OSTROVĚ! Marek Orlík je zpátky na ostrově? Chce vyhrát i druhou řadu?

Aktualizováno 21.6. 2017 17:44
Robinson Marek a Ondřej Novotný: Po roce zase spolu!
Zdroj: TV Nova

Marek je zpátky ve hře! Nenápadný blonďák, který svými taktikami naprosto ovládl první řadu drsné reality show Robinsonův ostrov, se ničeho nebojí a znovu se vrátil na Filipíny! Chce snad vyhrát i druhou řadu?

V první řadě Marek všem vytřel zrak. Snažil se být nenápadný a hodný na všechny a tím si ostatní soukmenovce získat na svoji stranu. To se mu dost dlouho dařilo. Omotal si kolem prstu skoro každého. Každý s ním chtěl uzavírat spojenectví. Boží mlýny ale melou pomalu, ale jistě. Takže i na Marka jednoho dne došlo a jeho taktiky byly prozrazeny. Ani to ale Markovu hru moc neohrozilo, pár lidí si dokázal získat zpátky. Marek ale vždy vynikal při soutěžích, takže náhrdelník imunity se většinou houpal na krku jemu a protihráči tak neměli šanci ho vyřadit.

 

Marek Orlík - 2
Zdroj: Instagram

Marek s Ondřejem jsou teď na ostrově velcí kamarádi

 

Účast v Robinsonově ostrově byl Markův celoživotní sen. Na Filipíny přijel s jasným cílem celou soutěž vyhrát, měl nakoukané všechny zahraniční série tohoto pořadu, takže moc dobře věděl, jak to v soutěži chodí. Vše mu vyšlo podle plánu a tak se teď může pyšnit titulem prvního českého „Robinsona“.


To je ale Markovi asi málo! Před nedávnem odjel na Filipíny znovu a rovnou na natáčení druhé řady Robinsonova ostrova. Soutěžící této řady se ho ale bát nemusí. Marek nepřiletěl vyhrát druhou řadu. Vítěz loňského ročníku totiž bude na ostrově natáčet vlastní pořad ze zákulisí Robinsonova ostrova! Fanoušci se tak můžou těšit na utajené záběry a díky Markovi poznají i skutečný filipínský život! Rozhodně se máte na co těšit!

Marek Orlík
Zdroj: TV Nova


Tak nezapomeňte. Nový pořad Robinson Marek startuje už příští týden na webu Nova.cz!

 

Nepřehlédněte:

GALERIE: Noví Robinsoni už jsou na ostrově! Moderátor Ondřej Novotný informuje o průběhu natáčení
 

KOUZELNÉ NĚŽNOSTI: Co spolu Petra a Nika dělaly na horách? Jejich soukromé snímky mnohé odhalují

Nova.cz