ROBINSON MAREK 5. DÍL: Marek Orlík cestuje po ostrově s dvěma záhadnými pytlíky. K čemu jsou a co všechno umí?

Publikováno 20. 7. 2017
Zdroj: TV Nova

První český Robinson se pustil do poznávání Filipín opravdu ve velkém. Tentokrát vyrazil poznávat městečko Caramoan, které je středem celého Robinsonova ostrova. Co překvapivého na Marka čekalo, zjistíte už v 5. díle pořadu Robinson Marek!

Blonďatý vítěz první řady reality show Robinsonova ostrova už toho na Filipínách zažil hodně. A to nemluvíme o tom, co vše prožil, když soutěžil o titul prvního českého Robinsona. Během natáčení druhé řady této drsné reality show se Marek rozhodl pořádně prozkoumat Filipíny a natočit o tom rovnou pořad.

Robinsonův ostrov: Robinson Marek - 5. díl - 2
Zdroj: TV Nova

Filipínci jsou hodně veřící, proto Marek navštívil místní bohoslužbu.

Pro tentokrát zavítal do městečka Caramoan, které je středem celého Robinsonova ostrova. Nejen, že se zde natáčela druhá série české verze Survivora, dokonce se tam už natočily i dvě řady americké verze této soutěže. Každý fanoušek Robinsonova by si na Caramoanu přijel na své. Nachází se tam totiž obchůdek se suvenýry Robinsonova ostrova a dalších světových verzí soutěže. Tenhle obchod si samozřejmě nemohl nechat ujít ani Marek, který o sobě tvrdí, že je největší fanoušek této drsné hry.

Robinsonův ostrov: Robinson Marek - 5. díl - 5
Zdroj: TV Nova

Na trhu Marek ochutnal spoustu jídla, bohužel ale nevěděl, co přesně jí.
 

Co si v obchodě koupil Marek neprozradil. Za to ale ukázal, co směnil za peníze na místním tradičním trhu. Koupil si dva pytlíky s vodou. K čemu? To ani on sám vlastně nevěděl. Každopádně si pytlíky nosil s sebou celou dobu, dokonce i na masáž si je vzal. Šlo o pytlíky s pitnou vodou, které jsou na Filipínských trzích poměrně často k mání a lidé ji mohou pít, nebo z ní připravovat led na chlazení nápojů. Marek je ovšem u sebe nosil dlouhých pět dní, takže voda už pitná rozhodně nebyla. Naopak...Co s nimi nakonec udělal? To zjistíte ve videu!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:


Nova.cz