VIDEO: Milionová výhra Markovi nestačí. Zase je na Robinsonově ostrově. Co tam dělá? Podívejte se!

Aktualizováno 21.6. 2017 17:45
Zdroj: TV Nova

Vítěz první řady Robinsonova ostrova na Filipínách nezahálí a natáčí vlastní pořad s názvem Robinson Marek. V krátké upoutávce, kterou chtěl svůj pořad uvést, dostal pořádnou nakládačku od moderátora Ondřeje Novotného! Proč?

Přehrát poslední díl

 

Milionová výhra a titul „První český Robinson“ Markovi nestačí. Rozhodl se odjet i na natáčení druhé řady této dobrodružné reality show. Tentokrát ale nebude soutěžit. To nechá na ostatních, kteří se možná při sledování první řady poučili z jeho vlastních chyb. Vítěz loňského ročníku totiž bude na ostrově natáčet vlastní pořad ze zákulisí Robinsonova ostrova! Fanoušci se tak mohou těšit na utajené záběry z druhé řady reality show a díky Markovi poznají i skutečný filipínský život!

 

Marek Orlík
Zdroj: TV Nova

Nervy z kmenových rad už Marek naštěstí nezažije

 

Marek má totiž v plánu ukázat fanouškům něco málo z natáčení. Ale především díky němu všichni pořádně prozkoumají Filipíny. Jelikož ho v projektu podporuje moderátor celé show Ondřej Novotný, je možné, že i on se v tomto unikátním pořadu objeví. Každopádně, další možností je, že nakonec převezme moderování tohoto pořadu právě Ondřej. Přeci jen, na konci ukázky se po přátelském „pozdravu“ od dvoumetrového vysportovaného Ondřeje svalil Marek k zemi. Tak uvidíme, jestli první český Robinson přežil a podaří se mu natočit jeho pořad ze zákulisí Robinsonova ostrova. Rozhodně zůstaňte ve střehu!

 

 


 

Nova.cz