LUCIE Z ROBINSONA ŠOKUJE: Proč se hned po seznámení vdávala? Její důvod vám změní pohlavní život

Lucie Zahradníková - 4
Zdroj: TV Nova

Lucie z Robinsonova ostrova nedávno všechny překvapila informací o své svatbě. To by samo o sobě nebylo tak šokující, kdyby svého nastávajícího neznala jen pár dní! Nyní je už 5 měsíců šťastně vdaná. Ač to sama nečekala, nešlo prý o nic uspěchaného. Jak zasnoubení proběhlo a co Lucie prozradila o svém vyvoleném?

Přehrát poslední díl


Poprvé se potkali až po Lucčině návratu z Robinsonova ostrova. Viděli se u kolegy z práce a na informaci o Lucčině účasti v soutěži došlo jen okrajově. Její objev, Marek, je totiž vášnivý cestovatel, navštívil několik exotických zemí včetně Bali. A protože se při prvním setkání Lucie zmínila, že byla na Filipínách, měli hned společné téma k hovoru.

 

V Lucčině případě ale rozhodně nešlo o lásku na první pohled. Ač srdce o náklonnosti vědělo, mysl pokulhávala. Z Markovy strany to bylo přesně naopak. „Dvě hodiny po našem seznámení mi napsal zprávu, že ví, že patříme k sobě a doufá, že nám to vyjde, protože zážitek a pocit, který má teď stál úplně za všechno a za celý život."

 

Od té doby se oba pravidelně vídali a trávili společně každou volnou chvíli. Jenže chtěli bydlet spolu. Proto se rozhodli nečekat na teplejší jarní nebo letní měsíce a svatbu uspořádali v prosinci. „Chtěli jsme žít spolu a vyšlo to tak, že čekat do jara, do léta a cestovat 30 kilometrů každý den, to opravdu nešlo."

 

112

Lucie Zahradníková

Zdroj: TV Nova

Lucie Zahradníková - 2

Hodnocení:

 

Lucie na osud nevěří, ale ví, že jí toto seznámení bylo dáno Bohem. Do deníku, který si vede, si před třemi lety napsala sdělení od Boha, že seznámení s budoucím manželem proběhne právě tímto způsobem.

 


Marek nebyl od začátku veřící. Jeho matka je katolička, a proto nejprve odsuzoval i Luciinu víru a považoval ji dokonce za trapnou. Jí se však podařilo přivést ho na správnou cestu! Nebo to nebyla ona, ale někdo jiný? „Prsty v tom má Bůh a stalo se něco, co ani sám nedokáže pochopit," sdělila Lucie. Stal se zkrátka zázrak a manželovi, který je manažerem na vysoké pozici, najednou odezněl stres, přestal nosit brýle a snížil se mu i vysoký krevní tlak, na který dlouhodobě trpěl. To se opravdu stává u lidí, které Bůh chytne za srdce.

 

Co Lucii na jejím muži zaujalo nejvíce? Rozhodnost, síla, věděl, kdo je, co je, a okouzlilo ji i to, čím si její muž životě prošel. „Já věřím, že Bůh to opravdu to myslí dobře. Tím, když řekl, že pohlavní život, veškerý kontakt a sdílení domácnosti patří až do manželství."


Žádost o ruku ale Lucie tak brzy nečekala. Marek Lucii sdělil, že za to, že jsou spolu cítí obrovskou zodpovědnost – a  pokud mu Lucie dovolí převzít zodpovědnost i za její život, bude nesmírně rád. Oba si totiž rozumí úplně ve všem. „Co je pro nás nejdůležitější – být spolu. Utíkáme k sobě! Máme hodně společného a zároveň jsme hodně rozdílní, proto se tak krásně doplňujeme," rozplývala se Lucie.
 

Manželé stihli už také společnou dovolenou v Izraeli a Jordánsku. „Oba máme rádi českou přírodu a už se těšíme, až v létě vyrazíme na kola jen se stanem. Věřím, že i děti přijdou, tak jak mají přijít, a to včas," uzavřela Lucie na které je patrné, že je nyní opravdu šťastná.

 

Po středečním díle je jasné, že Lucie na výhru 2,5 milionu nedosáhne. Napínavou soutěž můžete i tak nadále sledovat každé pondělí a středu od 21:35 na Nově.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

JAK TO VIDÍ ROBINSONI: Marek a Petra promluvili o svém vztahu. Jak to bylo se zásnubami?

DĚSIVÉ ODHALENÍ: Lucka věděla, že dnes opustí Robinsonův ostrov právě ona. Označila toho, kdo jí to řekl

Nova.cz