LIVECHAT S JARDOU Z ROBINSONA: Jak prožíval vyřazení a jaké má plány? Odpověděl na vše

Aktualizováno 7.5. 2018 17:49
LIVECHAT S JARDOU Z ROBINSONA
Zdroj: TV Nova
LIVECHAT S JARDOU Z ROBINSONA

Jarda musel po prohraném duelu na Ostrově vykoupení definitivně opustit soutěž. Jaké to pro něj bylo? A jaké má plány do budoucna? Odpověděl na vše!

Přehrát poslední díl

Jarda si v reality show Robinsonův ostrov vedl ze začátku poměrně dobře. Vše se ale dost změnilo, když musel opustit Manobo a odejít do Kalingy. V ten moment se jeho vyhlídky na dlouhý pobyt v soutěži dost změnily. V momentě, kdy mělo přijít sloučení, to vypadalo, že se vše obrací k lepšímu. Myslel si totiž, že se opět přidá ke své bývalé alianci v Manobu. To se ovšem nestalo.

Robinsonův ostrov - 18. díl - 10
Zdroj: TV Nova Robinsonův ostrov - 18. díl

Toto spojenectví se totiž začalo rozpadat v momentě, kdy byl ještě před sloučením vyloučen Dominik. Poté totiž vzala otěže pevně do rukou Radimova aliance, a tak byl Jarda na kmenové radě vyloučen. Druhou šanci ale dostal na Ostrově vykoupení, kde se setkal s Dominikem a později i Ondrou a Martinem. Tam ale ve 24. epizodě došlo k duelu, který Jarda prohrál a musel soutěž definitivně opustit.

Robinsonův ostrov - 24. díl - 4
Zdroj: TV Nova Robinsonův ostrov - 24. díl

Jak na Robinsonův ostrov Jarda vzpomíná? A co je u něj nového? To a mnohem více se dozvíte DNES, v pátek 27. 4. v livestreamu, který poběží od 11 hodin na stránkách Robinsonova ostrova i na Facebooku! Ptát se můžete i vy!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

don