´Až na zadku jsem vopocenej!´ Robinsoni prozradili, co se vlastně stalo při dramatickém vyřazování

Aktualizováno 27.4. 2017 12:18
Zdroj: TV Nova

Napínavý duel na Ostrově vyloučení a překvapivá vyřazovací hra. Tento díl si rozhodně nenechal ujít ani moderátor Martin Vévoda se svými hosty Jakubem a Markem. Proč se během natáčení show Jak to vidí Robinsoni Jakub přiznal, že měl další kmenovou radu?

Přehrát poslední díl


Vysmátý moderátor Martin Vévoda si ke sledování 30. dílu reality show Robinsonův ostrov pozval naháče Marka a vyvrhele Jakuba. Narážel tak na sázku, kterou Marek prohrál, a musel tak poslední soutěž o imunitu absolvovat v tangách. Od legrácek ale kluci brzy zamířili k vážným tématům. Robinsoni se totiž taktikám nevyhnuli ani po návratu z ostrova.


Podle Marka je jasné, že kdyby Terka s Luckou po sloučení nevypadly na Ostrov vyloučení, jako první ze hry by šel právě Marek s Jakubem. A hned v zápětí Martin. Z toho si ale moderátor nic nedělá: „Hochu víš, kolikrát už jsem měl jít a pořád tam jsem?“

 

Robinsonův ostrov: Jak to vidí Robinsoni 30. díl
Zdroj: TV Nova

Během show se Jakub přiznal k velmi nečekané věci

 

Martin chtěl po návratu z Robinsonova ostrova pokračovat ve vyhazování členů ve svém okolí. Toho se chytil Kuba a přiznal se, že si opravdu na kmenovou radu doma zahrál. Zasedla do ní Jakubova manželka Mája a jeho tchýně. Vyřazen byl nakonec bohužel, i když možná bohudík, Jakub. Co přesně se mu stalo, zjistíte ve videu!
 

Nepřehlédněte:

Tragédie jednoho z Robinsonů, Zdeněk prožívá velké trauma. Proč mu to udělali???

VELKÁ ANKETA: Který Robinson je váš favorit? Vyberte nejoblíbenějšího účastníka reality show!

Nova.cz