JAK TO VIDÍ ROBINSONI? Zcela jasně! Toto jsou důvody proč vyhrál právě Marek!

Aktualizováno 3.5. 2017 23:13
Zdroj: TV Nova

Finále Robinsonova ostrova je za námi, a stejně tak je za námi i poslední díl talk show Jak to vidí Robinsoni, kterou moderoval soutěžící Martin Vévoda. Tentokrát byl samozřejmě středem pozornosti vítěz Marek Orlík. Ten mimo jiné prozradil, proč kvůli němu museli přetáčet celou kmenovou radu!

Přehrát poslední díl

Poslední díl show Jak to vidí Robinsoni se točil, jak jinak, kolem kmenové rady. Moderátora soutěže zajímalo, jestli si kluci své závěrečně řeči, které pronesli na finálové kmenové radě, nějak připravovali. Ačkoliv Ondrovi bylo dopředu jasné, že Marek byl na svoji řeč připravený už dávno dopředu. Všechny nejvíc překvapil Martin, který se na proslov připravoval velmi důkladně. Bohužel k němu nedoslal žádný prostor, což ho do doteď mrzí.

Robinsonův ostrov: 32. díl - Jak to vidí Robinsoni
Zdroj: TV Nova

Takhle překvapeně se kluci během finále tvářili!

 

Během pořadu se ukázalo, že sám moderátor Ondřej Novotný už od začátku soutěže fandil právě Markovi: „Jsem rád, že jsi to vyhrál, a taky jsem rád, že jsem byl první, kdo to odhadl. Já jsem řekl už asi třetí den, před první kmenovou radou, že to vyhraješ ty!“ Ondra se ale mimo jiné nechal slyšel, že právě díky Markovi bude druhá série Robinsonova ostrova lepší – a díky tomu vyhraje i mnohem slabší hráč, než je Marek.

Robinsonův ostrov: 32. díl - Jak to vidí Robinsoni
Zdroj: TV Nova

Ondřej překvapivě od začátku fandil Markovi

 

Co budou finalisti dělat po skončení soutěže? Marek se balí zpět do Opavy, Martin začíná hledat novou práci a Kuba přemýšlí... koho půjde zabít? Vše samozřejmě s nadsázkou! Více ze zákulisí kmenové rady se dozvíte ze show Jak ot vidí Robinsoni! Dozvíte se například, proč museli kvůli Markovi znovu přetáčet finálovou kmenovou radu.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

EXKLUZIVNÍ POCITY TŘÍ FINALISTŮ: Marek plánoval, co udělá jako první věc po příjezdu domů. Bylo to ono?KRAKONOŠ A KOSTIČKY: Finalisté Robinsona se po 44 dnech viděli v zrcadle! Reakce je k nezaplacení

 

 

Nova.cz