KRUTÉ ŽERTY NA KONTO NIKY: V Jak to vidí Robinsoni se do ní pustili všichni, shodila se i sama!

Aktualizováno 10.4. 2017 22:23

V tomto díle show Jak to vidí Robinsoni se jako hosté objevili Ondřej s Nikou. Z holohlavé krásky si ale všichni dělali celou dobu poměrně drsnou legraci. Na konci se však celá situace obrátila!

Přehrát poslední díl

Martin si chtěl odpočinout od moderování, a tak si do dalšího dílu zábavné show jak to vidí Robinsoni pozval někoho, kdo prý mluví mnohem víc než on. Kdo to je? No přeci Nika, jedněmi milovaná, jinými nenáviděná holohlavá kráska, která se stále zuby nehty drží v soutěži. „Niko, škoda, že jsi neoněměla na ostrově,“ řekl upřímně a od srdce Martin.

 

V show se svěřila, kolik kilo po návratu z ostrova přibrala a proč poté skončila v nemocnici. A jaká je její momentální váha? I s tím se svěřila!Vtipálek Martin přirovnal Robinsonův ostrov ke sledování záběrů nějaké rodinky z Chorvatska. A co prozradil o náročné soutěži, která všechny Robinsony vyčerpala jako žádná jiná?

Celý díl všichni pomlouvali Niku, na konci to ale vypadá, že se korouhvička obrátí – žezlo totiž přejímá Ondřej Novotný! Jak bude Martina pomlouvat?
 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

VIDEO: Zdeněk chystá vlastní pořad! Čeká se velká show Robinsonů

VIDEO: Nika z Robinsonova ostrova napadena pštrosem! Ale kozy jí přirostly k srdci

TV Nova