VIDEO: Kmen Tawi-Tawi ohrožuje had! Robinsonky s ním mají velké plány

Aktualizováno 9.5. 2018 17:59
Zdroj: TV Nova

Hra pomalu míří do finále a situace v kmeni Tawi-Tawi se během posledních dnů otočila o 180 stupňů. Na ostrově vládne dívčí aliance v čele s Blankou!

Přehrát poslední díl

Už jen sedm hráčů bojuje o titul posledního Robinsona. Události minulých dní demonstrovaly jak nevyzpytatelnou hru hrají členové kmene Tawi-Tawi. Poté, co byl Radim vyloučen za provinění proti pravidlům, se téměř rozpadla aliance bývalého kmene Kalinga a otěže přebrala ženská aliance.

Robinsonův ostrov - Soutěžící Bizon
Zdroj: TV Nova Robinsonův ostrov - Soutěžící Bizon

Tonoucí se stébla chytá a stejně tak si počíná i Bizon. S Mirkem jsou poslední dva muži v kmeni a jelikož v posledním souboji získal Mirek individuální imunitu, je doposud neohrožený Robinson nejpravděpodobnějším cílem na dnešní kmenové radě. Bizon nazval Blanku hadem, který chce všechny dostat.

Had
Zdroj: TV Nova

Bizon cítí terč na svých zádech a sází na loajalitu Martiny a Katky. Nicméně se zdá, že těm se zalíbila nová vůdkyně Blanka. Zpočátku nejslabší hráčka celé soutěže rozehrála riskantní hru a pomalu naplňuje svůj sen o první české Robinsonce. „Jak se nám kluci smáli a my jsme je přečůraly,“ baví se na účet všech mužů Blanka.

 

Kdo ovládne kmenovou radu na Robinsonově ostrově? To se dozvíte již dnes, ve středu 9. května od 21:30 na TV Nova.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

chm