KAREL VS. JANINA: Druhý duel na Ostrově vyhnanství je tady! Kdo z něj vzejde jako vítěz? TIPUJTE

Aktualizováno 14.3. 2018 10:42
Robinsonův ostrov - Janina a Karel
Zdroj: TV Nova
Robinsonův ostrov - Janina a Karel

Ostrov vyhnanství v tuto chvíli obývají Karel s Janinou. Po dnešku však na ostrově zůstane pouze jeden z nich, utkají se spolu totiž v duelu! Tipněte si, kdo vyhraje a prozatím si zachrání kůži.

Přehrát poslední díl

Janina netají své antipatie vůči Karlovi, vždyť také sama sehrála významnou roli při jeho vyřazení. O to víc ji zaskočilo, když po třetí kmenové radě zamířila na Ostrov vyhnanství, kde se s ukecaným Karlem znovu setkala. Ten ji ve „svém“ království uvítal řevem: „Můj ostrov!“

Robinsonův ostrov - Karel
Zdroj: TV Nova

Janina z tohoto shledání příliš nadšená nebyla a ihned po příchodu na ostrov se podělila o své dojmy: „Ty vole! Tady je Karel. Je to strašně těžké. Unést to, že mě vyloučili z kmene. Chlácholit se tím, že se konečně najím, že je konec, že pojedu domů a pak se stane toto. No tak druhá šance, no!“ Již v dnešním díle se ukáže, zda Janina využije druhou šanci a spočítá to Karlovi.

Robinsonův ostrov - Janina a Karel
Zdroj: TV Nova Robinsonův ostrov - Janina a Karel

Karel už má s duelem zkušenost. V prvním souboji ze hry vyřadil Jendu a od té doby spřádá plány na návrat do soutěže a získání vytoužené výhry. Ostrov vyhnanství přejmenoval na Karlův ostrov a je pevně rozhodnutý porazit každého, kdo se mu postaví do cesty. Izolace Karlovi prospívá. Uvědomil si své chyby a Janině ihned líčil svoji novou taktiku. Dokonce se ji snažil přesvědčit, že se sám nechal vyloučit, aby demonstroval svoji sílu.

Robinsonův ostrov - 10. díl - 8
Zdroj: TV Nova Robinsonův ostrov - 10. díl

Hra je v plném proudu a o zvraty není nouze. Oba Robinsoni byli zaskočeni rozhodnutím svých spoluhráčů na kmenové radě. Teď mají šanci ukázat, že si výhru opravdu zaslouží, a zabojovat o své místo v soutěži. Hlasujte, kdo zvítězí a setrvá na Ostrově vyhnanství!

Anketa

Kdo vyhraje druhý duel a zachová si šanci na výhru?

Hlasovalo 345 lidí.

Kdo to bude doopravdy? To se dozvíte již dnes, ve středu 14. 3. ve dvanáctém díle reality show Robinsonův ostrov. Začínáme ve 21:35 na Nově!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

chm TV Nova