Strach po návratu z Robinsona: Káťa se bojí říct, kdo jí na ostrově nesedl. Mohla by to ošklivě odnést!

Zdroj: TV Nova

Káťa po návratu z Robinsonova ostrova otevřeně promluvila o změnách v jejím životě i vzájemných vztazích na ostrově. Kdo tam byl její spřízněná duše a koho se bála?

Přehrát poslední díl

Po Jendovi s Karlem opustila Robinsonův ostrov bývalá členka kmene Kalinga Káťa, kterou ve třetím duelu poslaly domů Janina a Nikol. Policejní inspektroka tedy musela opustit ostrov bez výhry, ale s novým přátelstvím. „Na ostrově jsem poznala skvělé lidi, třeba s Jančou nám to vydrží hodně dlouho,“ pochlubila se Káťa.

Právě střetnutí s novými lidmi si Káťa užívala nejvíc. Mezi soutěžícími byl však jeden člověk, kterého by znovu už vidět nemusela. „Nebudu ho jmenovat, abych nedostala přes pusu,“ řekla se smíchem vyřazená Robinsonka s tím, že jí někteří lidé přirostli k srdci více a někteří zkrátka méně. 

Robinsonův ostrov - 16. díl - 9
Zdroj: TV Nova Robinsonův ostrov - 16. díl

Káťa sice hlavní výhru nevyhrála, ale i tak na ostrově našla neocenitelnou životní zkušenost. „Snažím se být lepší mámou a lepší manželkou,“ popisuje svoji změnu po příjezdu z ostrova. Rodina je totiž její hlavní životní motivací a díky účasti v soutěži se v tom ještě utvrdila.

Robinsonův ostrov - Soutěžící Káťa
Zdroj: TV Nova Robinsonův ostrov - Soutěžící Káťa

Co bylo pro Káťu na ostrově nejtěžší? Na to se podívejte ve videu!

Osudy ostatních soutěžících můžete sledovat v premiérových dílech Robinsonova ostrova každé pondělí a středu večer.NEPŘEHLÉDNĚTE:

chm TV Nova