Nechal malého Huga napospas osudu!?

Karla z Robinsona obvinili z ošklivého chování k vlastnímu pejskovi! BYLO TO JINAK, hájí se drsňák

Publikováno 16. 2. 2018
Robinsonův ostrov - Soutěžící Karel
Zdroj: TV Nova
Robinsonův ostrov - Soutěžící Karel

Karel z reality show Robinsonův ostrov byl před časem obviněn z toho, že se nehezkým způsobem zbavil svého psa, kterého si vzal z útulku. Karel toto tvzení odmítá a exkluzivně řekl, jak to bylo!

Přehrát poslední díl

Karel je výraznou osobností druhé řady reality show Robinsonův ostrov. Některým lidem je sympatický, někteří ho ale naopak nemají rádi. Se začátkem vysílání soutěže se navíc na sociálních sítích objevily nelichotivé informace. Karel si měl údajně adoptovat psa a když ho přestal bavit, tak se ho jednoduše zbavil. Otázkou zůstává, jak to vlastně tenkrát doopravdy bylo.

Robinsonův ostrov - Soutěžící Karel
Zdroj: TV Nova Robinsonův ostrov - Soutěžící Karel

Karel se k tomu vyjádřil: „Především bych chtěl říct, že pravda je jenom jedna, a to je ta moje.“ Karel je opravdu rozhořčený z toho, že o něm vyšel článek, který není založen na žádných důkazech. Rozhodl se tedy uvést vše na pravou míru. „Loni kolem března a dubna, kdy jsme se vraceli s přítelkyní z Amsterdamu, jsme se rozhodli, že bychom si chtěli vzít dalšího pejska z útulku,“ začal vysvětlovat.

Robinsonův ostrov - 4. díl - 7
Zdroj: TV Nova Robinsonův ostrov - 4. díl

Svůj sen také brzy uskutečnili. Vzali si pejska, kterému říkali Hugo. U nich doma byl asi měsíc a po této době ho vzal Karlův kamarád ven a Hugo mu utekl. Karel s přítelkyní pejska prý všude hledali, ale nenašli. Po měsíci se však ozvala paní z útulku, že je Hugo u nich. Partneři měli pochopitelně velkou radost a chtěli si pro něj zajet. To se ale nestalo. „Jediné, co jsem v této kauze udělal špatně, je to, že to nakonec nedopadlo,“ dodal Karel.

Kmen Kalinga
Zdroj: TV Nova Kmen Kalinga

V té době se totiž prý stěhovali, rekonstruovali dům, do toho byla jeho přítelkyně těhotná a také měli spoustu práce. „Není to výmluva, nechci, aby to teď tak vyznělo. Ale ona mi ta paní pak volala desetkrát denně a já jsem jí u toho jednoho rozhovoru řekl, že se svět netočí jenom kolem Huga,“ dodal s tím, že ale rozhodně není pravda, že by ho schválně pustil. 

 

Premiérové díly reality show Robinsonův ostrov můžete sledovat každé pondělí a středu večer na TV Nova.


NEPŘEHLÉDNĚTE:

don