POMSTA vyřazeného Karla: Drsným vzkazem zostudil Dominika před celým kmenem Manobo!

Zdroj: TV Nova

Karel Robinsonův ostrov definitivně opustil. Se soutěžícími se neměl možnost rozloučit, oběma kmenům proto poslal vzkaz. A dost drsný!

Přehrát poslední díl

Ve čtrnáctém díle reality show Robinsonův ostrov obdrží kmeny Kalinga i Manobo zajímavý vzkaz od vyřazeného Karla. Potěšený bude málokdo... Hlavně v kmeni Manobo se tento dopis postará o pořádné dusno. Upovídaný Karel se v něm totiž dost obul do Dominika a Jardy, což vůdce kmene po právu naštvalo, i když se snažil být nad věcí.

Robinsonův ostrov - Soutěžící Dominik
Zdroj: TV Nova Robinsonův ostrov - Soutěžící Dominik

„Ta Karlova zpráva je věc, která mě absolutně z ničeho nevykolejí. Napsat ale vzkaz, který si přečte celý kmen, že jsem jitrnice, okurka a bezmozek. To mi od něj přijde ubohé,“ řekl Dominik, který si s Karlem evidentně moc nesedl. „Pro mě je to člověk, se kterým nepůjdu na kafe a nikdy si s ním nepodám ruku. Pro mě je to prostě bezvýznamný člověk, který mi ničím nepomůže, nic mi nedá a ani mi nic nevezme,“ dodal. Více ve videu!

Robinsonův ostrov - Kmen Manobo
Zdroj: TV Nova Robinsonův ostrov - Kmen Manobo

A co Karel napsal svému bývalému kmeni Kalinga? To se dozvíte ve čtrnáctém díle reality show Robinsonův ostrov, který můžete sledovat již ve středu 21. 3. od 21:35 na TV Nova.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

don