PROZRAZENO: Kdo byl první člověk, kterému Jenda po vyřazení z Robinsona volal? Žádal jej o velkou laskavost!

Aktualizováno 3.3. 2018 13:28
Zdroj: TV Nova

Jako první musel Robinsonův ostrov opustit mladý student Jenda, který ihned po vyřazení volal svému nejbližšímu člověku. Kdo to byl? A co po něm žádal?

Přehrát poslední díl

Jenda je prvním soutěžícím, který vypadl z druhé řady Robinsonova ostrova. Po třídenním pobytu na Ostrově vyhnanství prohrál v duelu s Karlem a z Filipín musel odjet domů. „Určitě je mi líto, že jsem vypadl jako první. To jsem určitě neměl v plánu, ale okolnosti ve hře tomu tak chtěly. Jsem rád, že jsem vypadl teď, než kdybych vypadl těsně před tím návratem,“ prozradil mladý student, který se za svou prohru rozhodně nestydí.

Robinsonův ostrov - 8. díl - 12
Zdroj: TV Nova Robinsonův ostrov - 8. díl

„Já to nevnímám jako ostudu a doufám, že to tak nebude vnímat ani nikdo jiný. Snažil jsem se hrát nejlíp, jak jsem uznal za vhodné v ten daný okamžik,“ řekl Jenda. Když už se smířil s vypadnutím, nastal čas zavolat domů. V první chvíli se trochu zdráhal, ale nakonec stejně zvedl telefon a vytočil číslo své přítelkyně.

 

„Haló, haló! Je tam někdo? Tady Honza. Hrozně se na tebe samozřejmě těším a chci se zeptat, jestli by sis to mohla zařídit v práci, že bys mě vyzvedla ve čtvrtek na letišti,“ požádal o laskavost svou lásku, která se na setkání s ním už pochopitelně velmi těšila. Co dalšího Jenda o svém pobytu na ostrově prozradil? To se dozvíte ve videu!

Robinsonův ostrov - 5. díl - 3
Zdroj: TV Nova Robinsonův ostrov - 5. díl

Premiérové díly reality show Robinsonův ostrov můžete sledovat každé pondělí a středu večer na TV Nova.


NEPŘEHLÉDNĚTE:

don