JEDINEČNÁ ŠANCE: Vyhraj zájezd na Filipíny a staň se také Robinsonem!

Publikováno 5. 4. 2018
Já, Robinson - 2
Zdroj: TV Nova

Kmeny na ostrově se sloučily v jeden a mezi Robinsony se nyní můžete zařadit i vy! Sice nevyhrajete 2,5 milionu, což je první cena v televizní reality show, ale ani zájezd za sto tisíc na Filipíny, kde se pořad natáčí, není k zahození, ne?

Přehrát poslední díl


Na Robinsonově ostrově už je pouze jediný kmen. Kalinga a Manobo skončily a zbylí adepti na výhru dva a půl milionu se spojili do kmenu jediného, do Tawi-Tawi. Na něm čeká třináct adeptů na titul druhého českého Robinsona. A nesmí se samozřejmě zapomenout na Ostrov vykoupení, kde číhá svalnatý Dominik.


16

GALERIE: Robinson Jarda útočí na Báru

Zdroj: TV Nova

Robinsonův ostrov - Soutěžící Jarda

Hodnocení:


 

A teď přijde to nejlepší. Od sloučení kmenů můžete vyhrávat i vy! A to v jedinečné soutěži Já, Robinson. Máte jedinečnou šanci zažít dobrodružství na Filipínách, stejně jako televizní Robinsoni. Stačí se zaregistrovat do soutěže na jarobinson.cz a následně plnit všechny soutěžní výzvy, které soutěž bude pravidelně přinášet. Každý týden budou vypisovány nové výzvy a získané body se budou sčítat. Po celou dobu soutěže může každý dobrodruh sledovat v žebříčku, jak si vede mezi ostatními hráči. Soutěž Já, Robinson končí ve středu 30. května 2018.
 

A jaké výzvy na vás čekají? Na cestě k dobrodružství na Filipínách přijdou výzvy, jako jsou kvízové otázky na reality show Robinsonův ostrov, obrázkové kvízy, tipovačky, hledání předmětů a možná se setkáte i s výzvou na čas a dalšími úkoly.


Já, Robinson - 3
Zdroj: TV Nova
 
 

Pokud zná někdo dobře show Robinsonův ostrov a je srdcem Robinson, pak pro něj soutěž bude hračka a může se i s kámošem nebo partnerem podívat na Filipíny osobně. Na konci celého snažení je totiž odměnou pro nejlepšího Robinsona zájezd na Filipíny pro dvě osoby v hodnotě 100 000 Kč od cestovní kanceláře Fischer.Robinsonův ostrov - 18. díl - 12
Zdroj: TV Nova Robinsonův ostrov - 18. díl
 

Ani další soutěžící nepřijdou zkrátka. Připravené jsou výhry pro celkem pro 20 nejlepších Robinsonů, nechybí tu slavná soška imunity přímo z televizní show Robinsonův ostrov, náhrdelník imunity, VIP box pro správného Robinsona, desková hra Dobyvatel a další ceny. Takže hurá do toho na jarobinson.cz!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

JAK TO VIDÍ ROBINSONI II – 18: Tohle Dominik nečekal! Kdo mu vrazil kudlu do zad?

JANINA Z ROBINSONA ŽIVĚ: Proč vypadla tak silná hráčka? A jak se změnil její život po návratu domů?