JDE DO TUHÉHO: Ženská aliance útočí na Mirka! Chce mu překazit jeho geniální plán

Publikováno 16. 5. 2018
Zdroj: TV Nova

Na Robinsonově ostrově začíná pořádný boj! Trnem v oku je ženské alianci pochopitelně Mirek. A snaží se ho za každou cenu zbavit. Jaký mají plán?

Přehrát poslední díl

Po vyřazení Katky se Blanka začala bát o sílu ženské aliance. Nebyla si totiž jistá tím, jestli holkám může stále věřit. „Máte ještě nějaký plán? Jsme ještě vůbec nějaká koalice?“ ptá se svých spoluhráček nejstarší účastnice na Robinsonově ostrově.

Robinsonův ostrov - 29. díl - 7
Zdroj: TV Nova Robinsonův ostrov - 29. díl

Martina s Terry ji pochopitelně ujistí, že jsou stále s ní a začnou vymýšlet nový plán. „Tentokrát se musíme pokusit nějakým způsobem získat individuální imunitu, aby ji neměl Mirek,“ promýšlí strategii Blanka. Mirek má ale zálusk i na jinou výhodu ve hře. „Je prostě potřeba mít imunitu a já doufám, že najdu tu skrytou,“ svěřil se se svým přáním poslední muž v Tawi-Tawi.

Robinsonův ostrov - Soutěžící Mirek
Zdroj: TV Nova Robinsonův ostrov - Soutěžící Mirek

Jeho cestu k úspěchu mu ale ženská aliance dost znepříjemní. „Já si jdu vzít plavky a jdu hledat, prostě ji nemůže najít on. Já bych ho ani Zinu nenechávala o samotě,“ řekla Martina a společně s holkami se pustily do pronásledování svých dvou soupeřů. Jak tohle hledání dopadne?


To se dozvíte již ve 30. epizodě, kterou můžete sledovat ve středu 16. 5. od 21:35 na TV Nova.


NEPŘEHLÉDNĚTE:

don