Další vyřazený hráč v Robinsonovi: Janina poměřila síly s Karlem! Jeden z nich musel hru opustit

Publikováno 14. 3. 2018
Robinsonův ostrov - Janina a Karel
Zdroj: TV Nova
Robinsonův ostrov - Janina a Karel

Janina a Karel, kteří spolu strávili několik dní na Ostrově vyhnanství, musel změřit své síly a dovednosti v duelu, který rozhodl o tom, kdo soutěž definitivně opustí...

Přehrát poslední díl

Na Ostrově vyhnanství byli do dvanáctého dílu reality show Robinsonův ostrov Janina a Karel. Jeden z nich však musel v této epizodě soutěž opustit. Oba dva se proto utkali v zajímavém duelu, který byl složený ze dvou částí - fyzické a logické.

Robinsonův ostrov - Janina a Karel
Zdroj: TV Nova Robinsonův ostrov - Janina a Karel

Na zemi byly umístěny dvě bedny, ve kterých byla připravena skládačka. Jeden díl po druhém museli oba dva soutěžící donést k platformě a následně na ní celou skládačku složit. Vyhrál samozřejmě ten, kdo měl jako první skládačku hotovou. Vítěz duelu si se sebou zpět na Ostrov vyhnanství odnesl také rýži, mouku a hrnec na vaření.

110

GALERIE: Robinsonův ostrov - 12. díl

Zdroj: TV Nova

Robinsonův ostrov - 12. díl - 7

Hodnocení:

 


Na začátku hry získal Karel ve fyzické části souboje nad Janinou značný náskok. Ten ale ztratil v momentě, kdy došlo na skládačku. Tu se Karlovi složit nepodařilo, Janina ji naopak měla složenou během chvilky. Druhým hráčem, který musel definitivně opustit Robinsonův ostrov, je tedy Karel. Janina má teď před sebou další dny na Ostrově vyhnanství, kde bude čekat na vyřazené hráče, se kterými se utká v dalším souboji. Podaří se jí opět zvítězit?

 

To se dozvíte v premiérových dílech reality show Robinsonův ostrov, které můžete sledovat každé pondělí a středu večer na TV Nova.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

don