Jenda po návratu z Robinsona: Následky soutěže jej trápí dodnes! Z ostrova si odnesl ošklivé zranění

Aktualizováno 1.3. 2018 10:41
Zdroj: TV Nova

Jenda definitivně opustil Robinsonův ostrov. Následky drsné soutěže však na sobě pociťuje dodnes. Jaká zranění si z ostrova odnesl? Vůbec nevypadají dobře!

Přehrát poslední díl

Jenda je prvním soutěžícím, který vypadl z druhé série Robinsonova ostrova. Po třídenním pobytu na Ostrově vyhnanství prohrál v duelu s Karlem a z Filipín odjel domů. Jak první vyřazený vzpomíná na svoji hru. Jaké to bylo na Ostrově vyhnanství a jaká zranění si odnesl z posledního souboje?

 

Jenda se loučí z Robinsonovým ostrovem
Zdroj: Nova.cz

Jenda určitě nepatřil k největším svalovcům hry – svoji strategii zakládal na sociální hře a intrikách. Proto byl zklamaný, když po kmenové radě sám odjel na Ostrov vyhnanství. Měl z toho smíšené pocity: „Na jednu stranu dobrý, jsem pořád ve hře. Pořád je malá šance, i když na začátek nic moc vyhlídky. Na druhou stranu jsem si říkal, že bych raději jel domů když to nevyšlo na začátku,“ komentoval poslední šanci na záchranu.

 

Své pocity sdílel s druhým vyřazeným Karlem, se kterým se nakonec utkal v duelu. S úsměvem vzpomíná na jejich soužití: „Z tichého ostrova vyhnanství se okamžitě stal ostrov Karla.“ Jenda v rozhovoru přiznal, že i přes vzájemnou rivalitu a chuť bojovat v soutěži dál, bylo oběma vyhnancům vlastně jedno, kdyby museli jet domů.

Soutěžící Jenda
Zdroj: Nova.cz
 

Při vzpomínce na Karlův náskok by na závěrečný duel nejraději zapomněl. V rozhovoru se rozpovídal o fyzické náročnosti způsobené nedostatkem potravy a o zranění, které si ze souboje odnesl. „Už to dorostlo, ale pořád jsou vidět jizvy na rameni, pod koleny a na holeních,“ řekl Jenda.

Co dalšího prozradil první vyřazený Robinson? Podívejte se na video!

 

Premiérové díly reality show Robinsonův ostrov můžete sledovat každé pondělí a středu večer na TV Nova.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

chm TV Nova