JAK TO VIDÍ ROBINSONI II: Tohle Terry nečekala! Podívejte se na její reakci

Publikováno 12. 2. 2018
Zdroj: TV Nova

Ve třetím díle online pořadu Jak to vidí Robinsoni II došlo k velkému odhalení! Jak Terry zareaguje, když zjistí, co se dělo za jejími zády?

Přehrát poslední díl

Do třetího dílu online pořadu Jak to vidí Robinsoni II si Ondřej Novotný pozval tři krásné dívky, kterými jsou Terry, Bára a Nikol. Všechny tři se rozpovídaly hlavně o nesprávném rozdělení kmenů.

 

„Ten jejich výběr byl strašný. Nevím, jestli to vybírali podle nějakých sympatií, nebo něčeho, ale bylo to špatně,“ řekla svůj názor Bára. Hned po ní zareagovala i Nikol: „Martina říkala, že poslouchala Karla, protože ty kluky neznala.“

Jak to vidí Robinsoni II - Terry, Bára a Nikol
Zdroj: TV Nova Jak to vidí Robinsoni II - Terry, Bára a Nikol

Velkým tématem tohoto dílu byla také Bára a její snaha o odhalení pravdy. Ve třetím díle reality show Robinsonův ostrov mohli totiž diváci vidět právě zmiňovanou Báru, která se snažila zjistit, proč byla do svého kmene Manobo vybrána až jako poslední.

Ptala se na to Terry a posléze i Dominika, ale každý z nich jí řekl svou pravdu, s čímž nebyla mladá modelka vůbec spokojená. Jak zareaguje Terry, když poprvé uvidí odpověď Dominika? Podívejte se na celý díl online pořadu Jak to vidí Robinsoni II!

18

GALERIE: Robinsonův ostrov - 3. díl

Zdroj: TV Nova

Robinsonův ostrov - 3. díl - 1

Hodnocení:

Premiérové díly reality show Robinsonův ostrov můžete sledovat každé pondělí a středu večer na TV Nova.


NEPŘEHLÉDNĚTE:

don