JAK TO VIDÍ ROBINSONI II: Soutěžící první řady komentují taktiku nových hráčů! Co dělají špatně?

Aktualizováno 14.2. 2018 22:35
Zdroj: TV Nova

Ve čtvrtém díle online pořadu Jak to vidí Robinsoni II se objevili také Martin a Míla z první řady Robinsona, kteří prozradili, jaký mají názor na chování soutěžících v letošní sérii.

Přehrát poslední díl

Na začátku čtvrté epizody pořadu Jak to vidí Robinsoni II došlo k malému překvapení. Místo Ondřeje Novotného přivítal totiž diváky Martin Vévoda, který je také jedním z hostů tohoto dílu. Pozvání do pořadu přijal i Míla, kterého stejně jako Martina znají divací z první řady reality show Robinsonův ostrov. Trojici hostů doplnila dívka z letošní řady Robinsona, kterou je ragbistka Katka.

Velkým tématem těchto Robinsonů byl nápad Mirka, který přišel s tím, aby v jejich kmeni zvolili ještě zástupce vůdce, kterým by se nejraději stál sám Mirek. „To je největší výhra přece, ne? Když máš v kmeni dva vůdce, nemůžeš se cítit lépe,“ pronesl se smíchem Míla. „Já jsem se tak radoval, když se toho u nás ujal Radovan,“ dodal. „Zase někdo nepochopil hru,“ okomentoval celou situaci Martin.

Jak to vidí Robinsoni II - Martin, Katka a Míla
Zdroj: TV Nova Jak to vidí Robinsoni II - Martin, Katka a Míla

Jediná žena dnešního dílu se naopak vyjádřila k tomu, co jí proletělo hlavou, když se do hry vrátil Petr. „Tak my jsme vyloučily takovými silami Jendu a teď prostě přijde zase chlap. Takže zase nanovo...“ popsala své pocity Katka. Co dalšího zmínění hosté prozradili? Podívejte se na celý 4. díl online pořadu Jak to vidí Robinsoni II!

 

110

GALERIE: Robinsonův ostrov - 4. díl

Zdroj: TV Nova

Robinsonův ostrov - 4. díl - 8

Hodnocení:

Premiérové díly reality show Robinsonův ostrov můžete sledovat každé pondělí a středu večer na TV Nova.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

don