JAK TO VIDÍ ROBINSONI II: Tohle v televizi neuvidíte! Kdo se hned první den pokusil rozpoutat bitku mimo kamery?

Aktualizováno 5.2. 2018 22:30
Zdroj: TV Nova

V prvním díle online pořadu Jak to vidí Robinsoni II se Dominik rozpovídal o tom, co se stalo na ostrově hned první den večer, když se vyply kamery. Kdo se pokusil rozpoutat bitku? Podívejte se!

Přehrát poslední díl

Do prvního dílu online pořadu Jak to vidí Robinsoni II si Ondřej Novotný pozval tři soutěžící z druhé řady reality show Robinsonův ostrov, kterými jsou Jarda, Martina a Dominik. Moderátor společně s nimi zavzpomínal na jejich první den v soutěži a poodhalili i věci ze zákulisí.

Martina prozradila, že nebyla vůbec nadšená z rozdělení kmenů na muže a ženy: „Strašný! Byla jsem naštvaná a chtěla jsem odjet. Nechtěla jsem být s ženskými.“ Naopak Jarda byl s tímto rozhodnutí celkem spokojený: „Jo, tak chlapi byli jediní, které jsem zatím viděl, takže jsem alespoň něco odpozoroval.“

Jak to vidí Robinsoni II - Jarda, Martina a Dominik
Zdroj: TV Nova Jak to vidí Robinsoni II - Jarda, Martina a Dominik

Největším taktikem byl podle Dominika i Jardy již od prvního dne Karel, který ale neskončil jen u manipulace. „To vy jste tam ani neviděli. On večer do mě skočil. On do mě z ničeho nic vystartoval a chtěl tam rozpoutat nějakou bitku,“ prozradil Dominik s tím, že když to nešlo s ním, tak to zkoušel i na Jardu. Co dalšího prozradili tito tři Robinsoni? To se dozvíte ve videu!

18

Robinsonův ostrov - 1. díl

Zdroj: TV Nova

Robinsonův ostrov

Hodnocení:

Premiérové díly reality show Robinsonův ostrov můžete sledovat každé pondělí a středu večer na TV Nova.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

don