JAK TO VIDÍ ROBINSONI II - 7: DRSNÁ SLOVA! Zina prozradila, co si skutečně myslí o Báře

Aktualizováno 27.2. 2018 09:48
Zdroj: TV Nova

V sedmém díle Jak to vidí Robinsoni II promluvila Zina o tom, co si skutečně myslí o Báře. Mladá modelka z těchto slov rozhodně nadšená nebude...

Přehrát poslední díl


Do sedmého dílu online pořadu Jak to vidí Robinsoni II si Ondřej Novotný pozval Katku a Zinu, která se rozpovídala o tom, co si myslí o Báře. „Podle mě pořád neberu Báru jako rovnocenného partnera. Nevím, jestli je slabá holka, nebo si třeba neumí dupnout,“ vyjádřila se Zina na adresu mladé modelky ještě na ostrově. Jak to ale vidí nyní?

Robinsonův ostrov - 7. díl - 9
Zdroj: TV Nova Robinsonův ostrov - 7. díl

„Já si myslím, že my všichni jsme ji nebrali. U mě osobně to bylo střídavé,“ řekla Zina, kterou navíc velmi rozesmála věta, jenž Bára pronesla na ostrově o Martinovi: „Martin je v pohodě kluk. Trošku mi ale přijde, že je takový kam vítr, tam plášť.“ Tato informace Zinu opravdu překvapila a řekla, že toto rčení se spíš hodí právě na mladou modelku. „Bára ta nevěděla. Kdyby pršelo, tak Bára řekne, že si myslí, že nebude pršet, ale budou na ni padat kapky,“ dodala Zina.

 

Katka naopak promluvila o tom, jak moc jim na ostrově chyběl oheň a jaký byl hlavní důvod jejich prohry v souboji o imunitu. Kdo za to mohl? To se dozvíte ve videu!

110

GALERIE: Robinsonův ostrov - 7. díl

Zdroj: TV Nova

Robinsonův ostrov - 7. díl - 8

Hodnocení:

Premiérové díly reality show Robinsonův ostrov můžete sledovat každé pondělí a středu večer na TV Nova.

 


NEPŘEHLÉDNĚTE:

 

 

don