JAK TO VIDÍ ROBINSONI II - 6: Fyzická hrozba! Nikol měla na ostrově z jednoho Robinsona velký strach

Aktualizováno 21.2. 2018 23:04
Zdroj: TV Nova

V šestém díle online pořadu Jak to vidí Robinsoni II Nikol přiznala, z koho měla na ostrově velký strach. Nevěděla totiž čeho je schopný!

Přehrát poslední díl

Do šestého dílu online pořadu Jak to vidí Robinsoni II si Ondřej Novotný pozval Bizona a Nikol, kteří se rozpovídali o kmenové radě, na které byl vyřazen Karel.

„Já myslím, že v tom zahrála velkou roli psychika. Karel byl nejdřív nadržený, že lítal jak torpédo, a pak najednou měl konflikty s některými hráči a začala mu ta psychika trošičku přerůstat přes hlavu. Ještě předtím se tam totiž udály nějaké věci, kdy byl úplně nervní až se ho někteří trošku obávali. Já jsem s ním ale osobně problém neměl,“ řekl Bizon.

Robinsonův ostrov - Bizon a Nikol
Zdroj: TV Nova Robinsonův ostrov - Bizon a Nikol

Obavy z Karla však měla Nikol. „Měli jsme z něj strach. Ne co se týče herní taktiky, ale jako z člověka. Nevěděli jsme, čeho je schopný, protože posledních pár dní trošku šílel. Nechci ho nějak shazovat, ale já osobně jsem z něj měla pocit, že už to trošku nedával,“ prozradila mladá fitness trenérka. Kdo se Nikol naopak na ostrově líbil? To se dozvíte ve videu!

110

GALERIE: Robinsonův ostrov - 6. díl

Zdroj: TV Nova

Robinsonův ostrov - 6. díl - 9

Hodnocení:

Premiérové díly reality show Robinsonův ostrov můžete sledovat každé pondělí a středu večer na TV Nova.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

don