JAK TO VIDÍ ROBINSONI II - 5: Petr odhalil tajemství Ostrova vyhnanství! Co všechno tam dělal?

Aktualizováno 20.2. 2018 16:52
Zdroj: TV Nova

V pátém díle online pořadu Jak to vidí Robinsoni II promluvil Petr o Ostrově vyhnanství. Jaké to tam pro něj bylo? A co všechno se tam dá dělat?

Přehrát poslední díl

Do pátého dílu online pořadu Jak to vidí Robinsoni II si Ondřej Novotný pozval pouze dva hosty – Petra a Báru, kteří v soutěži nezačali úplně nejlépe. Při rozřazování do smíšených kmenů byla totiž Bára vybrána jako úplně poslední žena, což nesla velmi špatně. Za to Petra si nikdo nevybral vůbec, a proto musel odejít na Ostrov vyhnanství.

Ve čtvrté epizodě se však vrátil a zařadil se do kmene Kalinga. Jaké to ale pro něj na Ostrově vyhnanství bylo? „Já jsem takový, že se hned aklimatizuji, takže jsem to přijal úplně v pohodě. Akorát mě štvalo, že tam vůbec nic nebylo. Fakt to byl úplně pustý ostrov. Nedalo se tam dělat nic jiného, než jen spát a pít vodu,“ prozradil Petr.

Jak to vidí Robinsoni II - Bára a Petr
Zdroj: TV Nova Jak to vidí Robinsoni II - Bára a Petr

Velkým tématem pátého dílu reality show Robinsonův ostrov byla také Bára, která nechápala rozhodnutí kmene Kalinga ohledně uchování chleba. Chtěla ho totiž jako jediná sníst hned. Jak celou situaci vnímala? A koho označila v jejich kmeni za bachaře? To se dozvíte ve videu!

110

GALERIE: Robinsonův ostrov - 5. díl

Zdroj: TV Nova

Robinsonův ostrov - 5. díl - 8

Hodnocení:

Premiérové díly reality show Robinsonův ostrov můžete sledovat každé pondělí a středu večer na TV Nova.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

don