ROBINSON MAREK ve zbrusu nové roli! Doporučí vám, kam vyrazit na dovolenou

Aktualizováno 30.7. 2018 14:54
Zdroj: TV Nova

Zatímco loňské prázdniny se nesly pro tehdy čerstvého výherce Robinsonova ostrova Marka Orlíka v chaotickém duchu, letošní léto si Marek může vychutnávat plnými doušky. Jak vypadá jeho prázdninové "lenošení"?

Marek Orlík, výherce první řady show Robinsonův ostrov, dokazuje, že vášeň pro dobrodružství má v krvi. Na svém Instagramu sdílí zážitky z cest, které jsou mnohdy velmi adrenalinové. Marek se nebojí zapózovat na skalním výběžku nebo střemhlav skočit do moře. 

Marek Orlík
Zdroj: Instagram

Letošní léto si Marek opravdu užívá, a tak už stihl navštívit Německo, Rakousko, Mallorcu či Slovinsko. Všechna místa patřičně zdokumentoval a zároveň k nim připsal cenné rady pro všechny cestovatele. Rozporuplné pocity měl z návštěvy ostrova Mallorca. „Hodnocení - Je to jeden z těch ostrovů, které stačí navštívit jednou. Nemyslím to zle. Pláže, skály, jeskyně i města jsou nádherné, ale za chvíli působí jednotvárně a pokud vás (stejně jako mě) nebaví ležet v turistických letoviscích, tak na procestování celého ostrova stačí klidně i aktivní týden. Je na čase se podívat jinam." 

Marek Orlík
Zdroj: Instagram

Kromě hodnotících příspěvků se ale Marek vyznamenal i vtipnými posty. K fotce, na které skáče do moře, připsal: „Ona: Neskákej mi laskavě do řeči. Já: (viz foto).“ S Markem prostě není nuda a očividně je radost s ním cestovat. 

marek orlik
Zdroj: Instagram

Naopak Slovinsko hodnotí výherce první řady Robinsonova ostrova velmi kladně. „Hodnocení Slovinska - Země, kterou si píšu na rok 2019, protože 5 dní nebyla ani zdaleka doba, která by na tuto zemi stačila, ani jakou si Slovinsko zaslouží. Z měst jsem neviděl téměř nic, z přírody jen pár míst, každopádně to, co jsem viděl, mě nadchlo a chci vidět víc. 10/10," píše Marek v komentáři.

marek orlik
Zdroj: Instagram

Marek si díky výhře v Robinsonově ostrově mohl vyzkoušet, jaké to je, mít vlastní pořad Robinson Marek. Pomocí vlogů se snažil divákům přiblížit filipínskou kulturu i zákulisí celé soutěže. 

Robinson Marek
Zdroj: TV Nova Robinson Marek

Na pořad Marka Orlíka Robinson Marek se můžete dívat na Nova Plus.


NEPŘEHLÉDNĚTE:

Nova.cz