ROBINSON MAREK 2. DÍL: Hazard, karaoke i tradiční večeře na Filipínách! Do čeho se Robinson Marek pustil v druhém díle své show?

Publikováno 28. 6. 2017
Zdroj: TV Nova

První díl pořadu Robinson Marek z filipínského prostředí se Markovi povedl. Vítěz první řady reality show Robinsonův ostrov nelenil a hned natočil druhý díl! Neuvěříte, do jaké tradiční místní aktivity se pustil tentokrát!

V prvním díle se Marek rozhodl na vlastní kůži vyzkoušet všechny možnosti filipínské dopravy. Bohužel ne vždy se mu dařilo. Na krávě daleko nedojel a na motorce s připojeným tuk-tukem se hned po pár metrech vyboural. A tak se raději nechal už jen vozit od rodilého Filipínce. V druhém díle proto má Marek v plánu vyzkoušet úplně něco jiného! Nechal se totiž pozval na večeři ke skromné filipínské rodině.

 

 

Robinson Marek: 2. díl
Zdroj: TV Nova

Sázení Markovi šlo překvapivě dobře

 

Než na exotickou večeři došel, přihodilo se mu něco neobvyklého. Zabloudil totiž k místním chlapíkům, kteří na ulici hráli hazardní hry. Markovi to samozřejmě nedalo a musel se hned přidat a vsadit vlastní peníze! Kolik prohrál nebo vyhrál nevíme, ale už teď je jasné, že to nedopadlo moc dobře a Marek musel dluhy splatit zpěvem. Jak dobře první český Robinson zpívá, necháme na posouzení na vás.

 

Jak vypadá pravá filipínská večeře zjistíte ve druhém díle pořadu Robinson Marek!

 

 


 

 

 

Nova.cz