GALERIE: Robinson Jakub se s tím nepáře. Podívejte se, jak mu to sluší ve svatebním s nevěstou!

Jakub Čejpa se znovu oženil?
Zdroj: facebook

Jakub Čejpa, který v soutěži Robinsonův ostrov skončil na druhém místě, si aktuálně užívá zaslouženou dovolenou za oceánem. Objevily se ale fotky, kde je ve svatebním! Že by Jakub něco tajil?

Ex-Robinsona Kubu od jeho působení v drsné reality show na ulici stále poznávají a oslovují fanoušni. Jak sám Jakub prozradil minulý týden, je od července konečně rozvedený a zbavený všech závazků, které ho pojily s nyní již bývalou manželkou Májou. Jejich vztah byl napjatý už během Jakubova pobytu na Robinsonově ostrově. Tu scénu si pamatuje téměř každý! Zatímco ostatní měli z večera, kdy dostali video-vzkaz od rodiny, samé krásné vzpomínky, Kubovi poslala Mája vzkaz strohý a bez videa. Což ho moc nepodpořilo, i přesto bojoval do samého konce.
 

Koncem minulého týdne Jakub odletěl na návštěvu za kamarádem do Los Angeles. Ještě předtím ale stihl uzavřít obchod s vítězem první řady napínavé reality show Markem Orlíkem, který ve svém pořadu Robinson Marek odhalil zákulisí natáčení druhé série. A současně, který mu svěřil milion ze své výhry na potřebné investice. Podnikatelský záměr už má Jakub dlouho v hlavě a konečně se rozhodl jednat!
 

Na internetu se ale mezitím objevily fotky, na kterých se Jakub ve svatebním objímá s neznámou dívkou. Že by si chtěl v rámci dovolené za oceánem vyzkoušet, jaké to je, mít svatbu v Las Vegas? To je podle fotek méně pravděpodobné. Otázka spíše zní, kdo je dotyčná brunetka na fotce? Jakubova současná přítelkyně je totiž blondýna! Jak se k celé věci ex-Robinson vyjádřil? Na to si fanoušci budou muset počkat, až se vrátí zpět do Čech!

110

GALERIE: Podívejte se, jak to Kubovi sluší ve svatebním s nevěstou!

Zdroj: facebook

Jakub Čejpa - 5

Hodnocení:
A nezapomeňte! Všechny díly první řady Robinsonova ostrova jsou po celé léto ke zhlédnutí na
Nova Plus.


 


 

Nova.cz