FOTO: Velká změna image! Nikol z Robinsona už není černovláska a neskutečně jí to sekne

Zdroj: TV Nova

Fitness trenérka Nikol stihla od návratu z Robinsonova ostrova několikrát razantně změnit image! Nejdříve si nechala udělat nová prsa, poté si obarvila hlavu na černo. K jakému kroku se odhodlala tentokrát?

Přehrát poslední díl

Z Robinsonova ostrova si diváci fitness trenérku Nikol pamatují jako křehkou blondýnku, která neuměla příliš taktizovat. Na Filipíny jela zapomenout na expřítele, se kterým prožila poměrně bouřlivý rozchod. „Ukážu všem, že na to mám! A taky chci nakopat zadek mému bývalému příteli, který se do Robinsonova ostrova taky přihlásil, neúspěšně,“ řekla tehdy. Nakonec bohužel vypadla ještě před sloučením.

14

GALERIE: Nikol z Robinsonova ostrova

Zdroj: TV Nova

Robinsonův ostrov: Nikol si vyřizuje účty s expřítelem! - 2

Hodnocení:

Po návratu ze soutěže nejdříve všechny překvapila, když si nechala udělat umělá prsa, poté ji na ulici lidé přestali poznávat, když radikálně „otemněla“ – nechala si vlasy obarvit na černo. Nyní prošla další velkou změnou image!

Nicol Gremplewska - 1
Zdroj: Instagram Nikol opět změnila image

„No jo není to nějaká vystajlovaná fotka do časopisu a HD kvalita taky ne. Ale jelikož jsem teď každý den v práci tak to jinak nejde a já prostě chci aby svět věděl, ze už nejsem cernovláska. Mám jen ombre, ale účes ala palmička mi vykouzlila světlou i nahoře.“ napsala k fotografii na instagram. Co jí podle vás slušelo nejvíce?

Anketa

Jaká barva vlasů sluší Nikol nejvíce?

Hlasovalo 1136 lidí.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

 

 

 

 

Nova.cz