FOTO: Katka z Robinsona už není sama! Sbalila svalnatého cizince, kterého jí budete závidět

Robinsonův ostrov - Katka Koubová
Zdroj: TV Nova / Instagram
Robinsonův ostrov - Katka Koubová

Katka z reality show Robinsonův ostrov už není sama. Potkala totiž muže, který jí naprosto učaroval. Podívejte se, jak to této zamilované dvojici spolu sluší!

Přehrát poslední díl

Kateřina Koubová, která se zúčastnila druhé řady reality show Robinsonův ostrov, byla delší domu sama. Před měsícem se ale seznámila se sedmadvacetiletým hráčem ragby, který si získal její srdce. „Jmenuje se Alexandr a pochází z Nového Zélandu. Kromě toho, že hraje ragby, tak ještě učí na základní škole,“ prozradila Katka, která se se svým miláčkem seznámila opravdu nečekaně.

Robinsonův ostrov - Katka s přítelem
Zdroj: Instagram Robinsonův ostrov - Katka s přítelem

„V půlce července jsme měli velký zápas v ragby, na který přijel, a já ho měla v rámci práce celý týden na starosti. Hned na začátku přeskočila jiskra, tak jsme si psali a psali. On má teď volno, takže tři měsíce cestuje. My jsme měli s našima naplánovanou dovolenou do Španělska a on se k nám pak v Barceloně připojil. Poté jsme si ještě rychle odletěli na dva dny do Benátek a dneska jsme se vrátili do Prahy, kde bude ještě týden se mnou,“ svěřila se Robinsonka, která působí velmi spokojeně.

Robinsonův ostrov - Katka s přítelem a rodinou
Zdroj: Instagram Robinsonův ostrov - Katka s přítelem a rodinou

Jak bude jejich vztah na dálku pokračovat? „Uvidíme, co bude. Řekli jsme si, že je nám spolu fajn a chceme spolu být,“ dodala s tím, že její miláček uvažuje i o přestěhování do Prahy. Přejeme proto novému páru hodně štěstí a lásky, aby jim jejich vztah vydržel co nejdéle. 


NEPŘEHLÉDNĚTE:

don