Marek Orlík EXKLUZIVNĚ o výhře: Co vítěz Robinsona udělal s penězi a kolik mu zdanil stát?

Aktualizováno 25.7. 2017 14:04
Zdroj: Nova.cz

Vítěz Robinsonova ostrova Marek Orlík odpovídal živě fanouškům reality show. K divákům byl velmi upřímný a prozradil nejen podrobnosti o pohádkové výhře.

První vítěz drsné reality show Robinsonův ostrov Marek Orlík byl hostem online chatu. Divákům soutěže a svým fanouškům se nebál odpovídat pěkně podle pravdy a s velkou upřímností. I když ne všechno mohl prozradit... Ochudil by totiž diváky o několik překvapení, na které si zkrátka musí ještě počkat.

Zdá se, že třiadvacetiletý student Marek z Opavy má i po roce v hlavě všechno srovnané a pohádková výhra ho nijak neovlivnila.

Jaká byla jeho první myšlenka, když vyhlásili, že je Marek Orlík prvním českým Robinsonem? „Že se mi splnil celoživotní sen. To byla fakt čistá radost. Já jsem vůbec nevěděl jak to zpracovat,“ prozradil s úsměvem Marek.

Marek Orlík - 2
Zdroj: Nova.cz

Jeho bezprostřední reakce několik minut po vyhlášení už ale diváci v televizi bohužel vidět nemohli. Kamery se totiž zastavily.


„Já jsem vůbec nevěděl, jak to zpracovat. Všichni se mezi sebou objímali, bavili. Já jsem si sedl stranou a koukal do blba. Chodili zamnou lidi, plácali mě po ramenou a já jsem to vůbec nevnímal.“

 

A jak si Marek užívá výhru? Svou odpovědí všechny velmi překvapil. „Nebudu říkat, že si jí neužívám. Je fajn, když jdeš do obchodu a nepřemýšlíš nad tím, kolik stojí avokádo. Snažím se investovat, tak, aby to bylo do budoucna. Aby se i moje budoucí děti a moje paní měly dobře!“ Odpověď na otázku, kolik Markovi zdanili z výhry, ale se smíchem obešel odpovědí:„Necháme to raději být.“

 

Marek je spořivý a rozhodně nechce jen tak celou výhru vyhodit do vzduchu, aby mu za dva měsíce mu nic nezbylo. Sám si ale tvrdě stojí za tím, že ho jeho vítězství nijak nezměnilo a dál je tím obyčejným Markem z Opavy. Teda pardon, teď už z Prahy.

Marek Orlík - 1
Zdroj: Nova.cz

Více zajímavosti o pobytu na Filipínách se dozvíte z live chatu. Seriál Robinson Marek sledujte zde.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

ROBINSON MAREK 4: Nedolejzej! Moderátor Ondra Novotný se s Markem Orlíkem vůbec nemazal! Podívejte, co mu provedl

ROBINSON MAREK 3. díl: Velké odhalení! Jak se dostal Marek na natáčení Robinsona? Tady je odpověď!

Nova.cz