BIZON VRACÍ ÚDER. Dva nejstarší účastníci Robinsonova ostrova uráželi své spoluhráče! VIDEO

Zdroj: TV Nova

Bizon a Bazi to na Robinsonově ostrově neměli se svou povahou moc jednoduché. Oba chtěli hrát čestně, na což nakonec doplatili. Jak hodnotí své mladší soupeře?

Přehrát poslední díl

Bizon a Bazi patřili mezi nejstarší účastníky obou sérií Robinsonova ostrova, a proto jejich začlenění do kolektivu nebylo úplně jednoduché. Celou hru totiž chtěli hrát čestně a rozhodně se nechtěli uchýlit k intrikám, na což ale nakonec doplatili.

Robinsonův ostrov - 30. díl - 6
Zdroj: TV Nova Robinsonův ostrov - 30. díl

„Nejhorší zážitek pro mě byl, že jsme měli nějakou alianci, a ty ženský mě bohužel totálně zklamaly. Řekli jsme si na život a na smrt, ale bylo to jinak. Po čase jsem to však přečkal a teď v civilním životě se s tou dotyčnou ženou rád vídám a je to moje kamarádka. Tam jsem to ale trošku neunesl,“ svěřil se Bizon.

Robinsonův ostrov: Petr Bazger
Zdroj: TV Nova

K jeho názoru se přiklonil také Bazi: „Já mám úplně stejný poznatek. Řeknu to úplně narovinu. Tam jsem zjistil, jací jsou ti mlaďoši parchanti. Naše generace má totiž nějakou morální hranici, která se nepřekračuje. Oni to tam ale valili jeden za druhým a bylo jim to úplně jedno.“

 

Oba muži také prozradili, co jim z Robinsonova ostrova v běžném životě chybí. Co to je? Na to se podívejte ve videu!

 

Premiérové díly reality show Robinsonův ostrov můžete sledovat každé pondělí a středu večer na TV Nova.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

don