JAK TO VIDÍ ROBINSONI SPECIÁL: Drsná kritika Markovy hry! Do vítěze Robinsona se opřeli Martin Vévoda i drzý fanoušek

Publikováno 16. 5. 2017
Zdroj: TV Nova

Nikdo to nečekal, ale je to tady. Martin Vévoda natočil ještě jeden díl pořadu Jak to vidí Robinsoni. Do speciální epizody pozval producenta Robinsonova ostrova a také největšího fanouška této reality show. A všichni tři se celkem drsně opřeli do vítěze Marka!

Martin Vévoda, moderátor show Jak to vidí Robinsoni a také třetí Robinson, si na závěr své show pozval opravdu netradiční hosty. Nejdříve Míru, největšího fanouška Robinsonova ostrova a zároveň jejího největšího kritika. Ty nejzajímavější komentáře u článků či na sociálních sítích pocházely právě od něj. O show dokonce vytvářel stránku s názvem Robinsonův ostrov – blog. A právě Míra si připravil několik zvídavých otázek, na které měl odpovědět sám producent reality show Pavel Čechák.

Robinsonův ostrov: Jak to vidí Robinsoni
Zdroj: TV Nova

Míra s Pavlem se dostali do zajímavé debaty na téma Marek

 

Proč soutěžícím nedali tvůrci show jako odměnu v nějaké soutěži celtu, aby se mohli schovat před deštěm? Ptal se Míra například. Na velké množství otázek ale nakonec řec nepřišla, většinu času strávili všichni tři debatou o tom, proč vyhrál právě Marek. Do vítěze Robinsonova ostrova se totiž drsně opřel i jeho velký kamarád Martin Vévoda, který momentálně s Markem sdílí jednu domácnost.


Podle Míry si právě jako jeden z mála Martin uvědomil, jaký Marek opravdu je. Bylo ale těžké o tom přesvědčit ostatní, kteří stáli na Markově straně. Martin je dokonce tak smělý, že tvrdí, že někteří spoluhráči přestali hrát svoji hru a naopak se Markovi snažili pomoci k výhře. A často na úkor sebe sama. Což byl přesně případ Zdeňka, který měl možnost Marka vyřadit, ale neudělal to.
 

Co dalšího Mírovi na soutěži vadilo, zjistíte ve videu. Stejně jako to, proč podle něj Marek udělá druhou řadu ještě sledovanější!

 

Nepřehlédněte:

ODHALENÍ ZE ZÁKULISÍ: Jen tři? Ani náhodou. Robinsonův ostrov se natáčel na mnohem větším množství ostrovů!

HOROROVÉ NOCI Marka na ostrově: ´Vetřelec´ na obličeji! Tohle VIDEO vás vyděsí!

Nova.cz