Drsná hádka na Robinsonově ostrově! Bizon se pustí do Blanky: Fyzicky na to nestačíš!

Zdroj: TV Nova

Bizon si začíná uvědomovat, že má nyní největší terč na zádech právě on a snaží se za každou cenu udržet ve hře. Zajde proto za Blankou, se kterou se nakonec pohádá, což jeho pozici moc nevylepší.

Přehrát poslední díl

Na Robinsonově ostrově jde opravdu do tuhého a vlády se ujala ženská aliance, ze které má nyní strach hlavně Bizon. Ten se taky dost ostře pustí do Blanky, kterou vnímá jako vůdkyni tohoto spojenectví. „Jsi nejchytřejší hráčka, co se týče taktiky. Máš nakoukané americké série. Fyzicky totiž nestačíš na to, abys měla imunitu, takže se to snažíš dělat jinak,“ pustí se do ní nekompromisně.

Robinsonův ostrov - Soutěžící Blanka
Zdroj: TV Nova Robinsonův ostrov - Soutěžící Blanka

Nejstarší účastnice se ale rozhodně vykolejit nenechá. „Bizon má prostě pocit, že tady chci jen tu ženskou alianci a jsem zaměřená proti chlapům. Tím pádem mě vnímá jako nepřítele číslo 1,“ myslí si Blanka. Upřímný Bizon má však jasno: „Ona je schopná zradit kohokoliv.“ Jak celá jejich hádka dopadne? Na to se podívejte ve videu!

Robinsonův ostrov - Soutěžící Bizon
Zdroj: TV Nova Robinsonův ostrov - Soutěžící Bizon

Jaké další zvraty přinese 27. díl reality show Robinsonův ostrov? To se dozvíte již v pondělí 7. 5. od 21:20 na TV Nova.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

don