VIDEO: Useknout mačetou hlavu soupeři? Žádný problém. Na Robinsonově ostrově to bylo hned první den hodně drsné

Publikováno 1. 2. 2018
Zdroj: TV Nova

Jedna z účastnic druhé řady Robinsonova ostrova hned první den ohrozila svou soupeřku! Při práci s mačetou si počínala tak nešikovně, že to mohlo skončit velkou tragédií... Co se stalo? Podívejte se na video!

Přehrát poslední díl

Již v pondělí večer odstartuje na Nově premiérová řada reality show Robinsonův ostrov s devatenácti novými soutěžícími, kteří jsou odhodlaní udělat vše pro výhru 2 500 000 Kč a titul Robinson 2018.

Mezi novými Robinsony je také osmatřicetiletá telefonní operátorka Zina Šímová z Litvínova, která miluje nebezpečí a extrém. „Nerada bych se kvůli svému zdravotnímu stavu stavěla do pozice nemocné chudinky. V životě už jsem spadla na samé dno, takže mě nemůže jen tak něco překvapit. Baví mě nevědět, co bude.“

Zina se popisuje jako neřízená střela. Za nic se nestydí a na ostrově přežije, protože je zvláštní a jedinečná. „Vím, že fyzicky nikoho neporazím, ale v mluvení na mě nikdo nemá. Mám nakažlivě veselou náladu, a kdo mě pozná, už nikdy nezapomene.“

14

GALERIE: Zina málem usekla mačetou hlavu soutěžící

Zdroj: TV Nova

Robinsonův ostrov - Soutěžící Zina

Hodnocení:

Na Zinu určitě nezapomene ani Terry, které na ostrově málem usekla hlavu mačetou. „Chtěla jsem pomoct Zině se sekáním mačetou, měla totiž obráceně ostří. A málem mi usekla hlavu!“ komentovala celou situaci Terry. Více ve videu!


Vítejte v džungli vztahů! Premiérové díly reality show Robinsonův ostrov můžete sledovat od 5. února každé pondělí a středu večer na TV Nova.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

TV Nova