TO JE DOJÁK! Vegetariánka Janina prozradila, jakou věc si vzala na ostrov. Co s ní bude dělat?

Aktualizováno 30.1. 2018 12:57
Zdroj: TV Nova

Další ženou v nové řadě Robinsona je láskou zklamaná vegetariánka Janina, která si s sebou na ostrov vzala opravdu neobvyklou věc. Co s ní bude dělat?

Přehrát poslední díl

Osmadvacetiletá Janina z Děčína si od Robinsonova ostrova slibuje, že z ní udělá silnější ženu. Dokonce je ochotna v extrémních situacích slevit ze zarytého vegetariánství. „Ráda bych se vyhnula masu. Když opravdu nebude zbytí, jsem ochotna sníst kousíček.“

 

Janina se živí jako vychovatelka ve škole, umí lidi kolem sebe rozesmát a občas se chová bláznivě. „Moje největší slabina je rozhodně ukecanost.“ Nebojí se říct nahlas své emancipační názory a už sedm let je beznadějně zamilovaná do muže, který její lásku neopětuje. „Přivezla jsem si od něj na ostrov dopis. Zatím vůbec netuším, co v něm stojí. Otevřu ho, až nastane ten správný čas.“

 

Donutí Janinu podmínky na ostrově porušit vegetariánské přesvědčení, nebo ji položí nástrahy exotické přírody, když jako jediná soutěžící odmítla očkování?

Robinsonův ostrov - Soutěžící Janina
Zdroj: TV Nova Robinsonův ostrov - Soutěžící Janina

Jméno: „Janina“ Jana Bauerová

 

Věk: 28

 

Zaměstnání: vychovatelka

 

Bydliště: Děčín

 

Rodinný stav: nezadaná (sedm let zamilovaná do muže, který ji nemiluje)

 

Koníčky: vegetariánství, organizace Food Not Bombs (zde pro bezdomovce vaří veganské jídlo), feminismus, gender a ekologie

 

Tři slova, která mě vystihují: hysterická, panovačná, vtipná

 

Proč jsem se přihlásila do Robinsonova ostrova: Do Robinsonova ostrova jsem se přihlásila, protože jsem v něm ještě nikdy nebyla. Stejně tak jsem nebyla na Filipínách ani s bandou cizích lidí pod stanem.

Robinsonův ostrov - Soutěžící Janina
Zdroj: TV Nova Robinsonův ostrov - Soutěžící Janina

Tři věci, které bych si vzala na ostrov: Spoustu vody, škrtadlo a plachtu.

 

Čeho se nejvíce bojím: Bojím se více věcí: Tmy, hadů, pavouků, štírů i svých spoluhráčů a spoluhráček.

 

Proč si myslím, že budu poslední Robinson na ostrově: Doufám, že se stanu poslední Robinsonkou. Nemám žádný konkrétní fakt, kterým bych to podložila, prostě jen doufám a věřím.

 

Čím budu prospěšná svému kmeni: Myslím, že ostatním mladým holkám bych mohla sloužit jako vrba, takové ramínko na vyplakání.

 

Má největší slabost: Moje největší slabost je ukecanost.

 

Jak zvládnu vegetariánství na ostrově: Ráda bych se vyhnula jezení masa, ale myslím si, že nastane situace, kdy nebude zbytí. Jsem ochotna slevit ze svých vegetariánských návyků a pro přežití sníst i kousíček masa.

Robinsonův ostrov - Soutěžící Janina
Zdroj: TV Nova Robinsonův ostrov - Soutěžící Janina

Co mi bude na ostrově nejvíce chybět: Nejvíc mi na ostrově bude chybět Coca-Cola.

 

Jak jsem se na Robinsonův ostrov připravovala: Na ostrov jsem se speciálně připravovala tak, že jsem si sepsala plány, kdy začít cvičit a jak se začít stravovat. Ještě jsem ale nezačala, tak nevím, jak mi to vyjde.

 

Co bych udělala s výhrou: Z výhry bych si koupila postel, skříň a stůl, a pak bych koupila postel svojí nejlepší kamarádce.

 

Na ostrov si beru tento talisman: Na ostrov jsem si přivezla dopis od člověka, do kterého jsem beznadějně zamilovaná. Zatím vůbec netuším, co v něm stojí, otevřu ho, až nastane správný čas.

 

Vzkaz rodině a blízkým: Svým blízkým a rodině bych chtěla vzkázat, aby se o mě nebáli, aby se dívali do nebe, protože to bude vždycky stejný jako u nás, a aby na mě mysleli.

 

Premiérové díly reality show Robinsonův ostrov můžete sledovat od 5. února každé pondělí a středu večer na TV Nova.


 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

TV Nova