OBŘÍ DLUHY I SMRT! První telefonát po vyřazení Zinu rozplakal. Radši by zůstala na ostrově

Zina se ihned po vyřazení z reality show Robinsonův ostrov rozhodla zavolat své rodině. Dozvěděla se však jen špatné zprávy. Jak se s nimi vypořádala?

Přehrát poslední díl

Zinu na začátku soutěže nebral nikdo jako velkou hrozbu, i přesto se však snažila hrát sociální hru a nakonec se dostala skoro až do finále. Ve 33. epizodě byl však její osud v soutěži zpečetěn a musela po kmenové radě Robinsonův ostrov definitivně opustit. Se svým umístěním je však velmi spokojená a sama nemůže uvěřit, že se dostala tak daleko.

 

Robinsonův ostrov - 33. díl - 4
Zdroj: TV Nova Robinsonův ostrov - 33. díl

Pochopitelně se už těší domů za svou rodinou, která jí v reality show moc chyběla. Není proto divu, že jim chtěla ihned po vyřazení zavolat. Bohužel se ale nedozvěděla úplně dobré zprávy. Doma ji totiž čeká několik nezaplacených účtu a také dluhy. Aby toho na Zinu nebylo málo, tak jí maminka ještě oznámila, že někdo umřel. Kdo to byl? To se dozvíte ve videu!

Robinsonův ostrov - 33. díl - 1
Zdroj: TV Nova Robinsonův ostrov - 33. díl

Kdo se stane vítězem druhé řady Robinsonova ostrova? To se dozvíte již ve 34. epizodě, kterou můžete sledovat ve středu 30. května od 21:30 na TV Nova.


NEPŘEHLÉDNĚTE:

don